تاریخ ارسال : ۰۳ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۹:۲۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مرجانه گلجین: نوروز سال کنونی در تهران می مانم

خبرگزاری میزان: مرجانه گلجین بازیگر سینما و تلویزیون درخصوص حضور خود در فضای سایبری اظهار کرد: من در شبکه های مجازی فعالیت دارم و در اینستاگرام صفحه ام را خودم مدیریت می کنم. البته صفحاتی به اسم من در اینستاگرام وجود دارد که توسط دوستان مدیریت می گردد.

وی در همین راستا دنبال کرد: من فراوان دوست ندارم در شبکه های مجازی فعال باشم و اما اگر رخدادی در جامعه بیفتد و یا مطلبی مناسب با حال و هوای خودم باشد آن را در صفحه ام منتشر می کنم.

مرجانه گلجین: نوروز سال کنونی در تهران می‌مانم

بازیگر سریال “سه دونگ سه دونگ” بازیگر سریال “سه دونگ سه دونگ” در مورد عرضه نظرات خود در فضای سایبری تصریح نمود: بعضی رخدادهای و حوادث به وقوع می پیوندند که من توان ندارم در مورد آنان دیدگاهی ندهم. من حساسیت بسیار مخصوصی به حفظ و پاسداشت طبیعت دارم و اهتمام می کنم این دغدغه خود را زیادتر در شبکه های مجازی منتشر کنم.

وی در مورد صحبت های جنجالی بعضی اشخاص در شبکه های مجازی افزود: من طبق معمول اهتمام می کنم صحبتی را نزنم که به طبع کسی سازگار نباشد.

گلچین در مورد برنامه خود برای تعطیلات نوروز افزود: خیلی دوست داشتم نوروز سال کنونی را به مسافرت بروم اما به سبب کسالت مادرم توان ندارم تهران را ترک نمایم و اهتمام می کنم از هوای خوب تهران در ایام تعطیلات استفاده نمایم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=93016

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.