تاریخ ارسال : ۰۴ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۷:۴۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مردم از بازیگران تکراری سینما خسته گردیده اند/گروه ها سینمای ایران را در دست گرفته اند

مریم کاویانیمریم کاویانی بازیگر سینما و تلویزیون در گفت‌وگو با خبرنگار گروه فرهنگی خبرگزاری میزان، درخصوص آخرین فعالیت های خود در عرصه سینما اظهار کرد: متاسفانه مدت‌هاست که هیچ کار سینمایی به من پیشنهاد نشده و انگار فیلمسازان به کلی مرا یادشان رفته است.

وی دلیل کم کاری خود را اینچنین شرح کرد: سینما بشدت درگیر بازیگران تکراری شده و انگار نه انگار بازیگران دیگری هم وجود دارند. سینما گروه بندی شده و گروه‌ها از این کار به کار دیگر می روند و به همین دلیل بیشتر آثار تکراری شده است.

بازیگر فیلم “رسوایی” بازیگر فیلم “رسوایی” بیکاری بیشتر بازیگران را مشکلی بزرگ در سینما دانست و اضافه کرد: من مدت زیادی است که پیشنهاد کار در سینما ندارم.

وی دلیل فروش آثار سینمایی را طبیعی دانست و دنبال کرد: جوانان امروزه برای زیادی از قرارهای خود به سینما می روند و به شکلی سینما یکی از تفریحات کلیدی جوانان است. به همین دلیل استقبال از سینما شدید شده است.

این بازیگر سینما با اشاره به گلایه مردم از وضع سینما تاکید کرد: مردم بشدت از تکراری شدن بازیگران در سینما شاکی می باشند. عده محدودی از بین این بازیگران هواداران حقیقی دارند اما به صورت کل مردم از بازیگران تکراری در سینما خسته گردیده اند.

کاویانی وجود لابی در سینما را مشکل کلیدی بازیگری دانست و افزود: تکرار بازیگران در سینما علی رغم لابی باور پذیری را از بین برده است. وقتی یک بازیگر در آن واحد با سه فیلم روی پرده سینما باشد مردم باور خود نسبت به شخصیت های سینمایی را از دست می دهند. تنوع بازیگران در سینما رخدادی است که سالها از یاد رفته باید درباره آن تصمیم های جدی گرفته گردد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=84467

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.