تاریخ ارسال : ۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۵۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مردم ایران در مبارزه با تهدیدها ادامه دهنده راه شهدا می باشند

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، علی محمد شاعری شامگاه پنج شنبه در اربعین سردارشهید حاج علی ییلاقی اشرفی فرمانده اسبق لشکر ۲۵ کربلا در دفاع مقدس در مصلای بهشهر  اضافه کرد: انقلاب ما دارای راز و راز زیاد هست و امام ما با هدف مبارزه با نا عدالتی بپاخاستتتد و اززمانی که این پیام را بر علیه دشمنان داد برروی ما شمشیر کشیدند و تحریم نمودند و دسیسه کردند.

وی اظهار کرد: آنچه انقلاب ما را در مقابل این تهاجمات مستحکم کرد؛ خون شهیدان و ایثار جان این عزیزان بود.

این مسئول اظهار کرد:  تازمانی که استکبار می تازد و ما مبارزه می کنیم شهیدان زنده اند و  باید بدانیم افرادی که جان خود را تقدیم می کنند از فشار اقتصادی نمی ترسند و مطالبه گر شاید باشند اما برای دفاع از اسلام و ایران کوشش می نمایند.

نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: دشمنان بدانند تا وقتی که فتته گری کنند و مسیر حق طلبی امام را منحرف کنند؛ ادامه راه اعتبار ها در دیتور کار ما هست و شهدای ما در خط اول می باشند .

شاعری اضافه کرد: شهید ییلاقی شمع پر فروغ بهشهر و جامعه و انقلاب ماست و بهشهر شهر ولایتمدار و شهید ییلاقی ها همچنان رویش دارند  وشما مردم شهدای زنده اید و اگر تهدیدی در ایران باشد؛ شماعزیزان برای مبارزه با تهدبدها پیشگام هستید.

شاعری اظهار کرد: ما با تاسی از  همه شهیدان میثاق می بندیم تا پای جان برای دفاع از مبانی انقلاب هراقدامی را انجام و ولایت را رها نمی کنیم.

وی بیان داشت: آمریکا و اسراییل بدانند ما مسیر کشور خود را با کار و کوشش و همکاری همه مردم و مسئولان کارآمد را طوری می سازیم تا دشمن را عقب برانیم و اگر مدیریت کشور درست گردد و جلوی انحرافات را دریافت کنیم با اقدام جهادی و کوشش ۲۴ ساعته دشمن ها را به زانو در خواهیم آورد.

شاعری اظهار کرد: زد و بندها و رشوه خواری و رانت، با روش شهدا و ولایت رابطه ای ندارد و ما با کار جهادی به وظیفه انقلابی خود عمل می نماییم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83824

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.