تاریخ ارسال : ۲۳ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۳۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مردم بابل استقبالی پرشور از شهدای مدافع حرم خواهند داشت

دومین جلسه شورای اداری سال ۹۵ شهرستان بابل در سالن اجتماعات فرمانداری ویژه این شهرستان برگزارشد

شلمچه نیوز از بابل- زهرا مرادی؛ در ابتدای این جلسه محمدتقی عباسپور معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان بابل ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم علی‌الخصوص دو شهید بزرگوار شهرستان بابل شهید سیدرضا طاهر و شهید حسن رجایی‌فر  بیان داشت:۱۳ نفر از پاکترین جوانان ونیروهای مخلص از استان مازندران برای دفاع از سرزمین و حیثیت اسلامی در مقابله با استکبار جهانی که هر از گاهی با عناوین مختلف روزی  بانام طالبان و امروز در قالب داعش ظلم خود را به جهانیان تحمیل می نمایند ،به مقام والای شهادت نائل آمدند.
فرماندار ویژه شهرستان بابل افزود: امروز جوانان ایران برای مبارزه و دفاع از حرم وبرقراری امنیت جهانی در خاک سوریه می جنگند تا امت اسلامی یکپارچه ومتحد در برابر این ظلم واستکبار بایستندوجنگ و خونریزی را به داخل کشور نکشانند وچشم این جهانخواران ومستبکران از خاک پاک ایران دور بماند.
عباسپور با اشاره به اینکه دوتن از شهدای مدافع حرم در خان طومان سوریه از شهرستان بابل بوده اند افزود:شهادت این بزرگمردان از سوی نهاد رسمی سپاه پاسداران اعلام گردید اما تاکنون زمان دقیقی برای ورود پیکر پاک شهدا به خاک ایران اعلام نشده است.
معاون استاندار وفرماندار ویژه شهرستان بابل ادامه داد:حداقل وظیفه مسئولین ومدیران دستگاهها فضا سازی مناسب از لحاظ اجتماعی وسیاسی ،پشتیبانی از حرکتهای حق طلبانه وامادگی جهت ورود پیکر شهدا می باشد ومردم نیز  همانند ورود  شهدای غواص به شهرستان بابل  از شهدای مدافع حرم نیز استقبالی پرشور خواهند داشت.
فرماندار ویژه شهرستان بابل در ادامه ضمن تبریک به مناسبت اعیاد شعبانیه و پاسداشت هفته معلم وروز کارگر از زحمات معلمان و فرهنگیان گرامی ومدیریت آمورش وپرورش شهرستان بابل تقدیر وتشکر نمود .
این مسئول همچنین به مناسبت های درپیش رو اشاره کرد وافزود:۱۴ خرداد رحلت بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران می باشد وهمه ما باید با تمام توان در راستای برگزاری مراسمی پرشور همت نماییم تا به جهانیان اعلام کنیم مردم ایران  بر میثاق خود با امام شهدا پایبندند وعزت طلبی مردم ایران با حکومت جمهوری اسلامی ،حکومتی توانمند،قدرتمند وبااقتدار وبا عزت در سراسر جهان ادامه خواهد داشت.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=16603

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.