تاریخ ارسال : ۰۹ دی ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مردم صدا و رد پای دشمن را ببینند بی تفاوت نخواهند ماند

مراسم با شکوه ۹ دی  با حضور پر شورمسئولین و مردم شهید پرور و ولایت مدار گنبد کاووس در مسجد قائمیه برگزار شد.

به گزارش سیدعلی کریمیان خبرنگار شلمچه نیوز از گلستان، مدیرکل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان ۹دی را متعلق به همه وفاداران به انقلاب و شهدا و امام(ره) و خانواده معظم شهدا دانست وگفت: ۹دی متعلق به همه ی مدافعان انقلاب اسلامی است.

وی علت خلق حماسه ۹دی را چنین بیان کرد: در ۹ دی اولین نکته این بود که وقتی مردم حضور دشمن را در خیابان های تهران دیدند صدا و فریاد دشمن، سخن دشمن ،شعار و حرف دشمن را شنیدن ، [و این] برایشان قابل تحمل نبود به
همین دلیل حماسه ۹دی را خلق کردند.

حجه الاسلام والمسلمین ولی نژاد در ادامه سخنان خود گفت :شاید سوال شود رد پای دشمن ، آمریکا و اسرائیل کجا بود؟ رد پای دشمن آنجا که بحث از انتخابات و اعتراض گذشت . آن وقتی که به مسجد حمله شد و مسجد به آتش
کشیده شد مشخص شد.  زیرا هیچ وقت نیروی خودی به مسجد حمله نمی کند.

وقتی به پایگاه بسیج حمله شد یعنی حضور دشمن

وقتی به خانم محجبه حمله می شود  یعنی حضور دشمن ، معمولا دشمن این کارها را انجام می دهد.

وقتی به متدین و حزب اللهی و بسیجی  ها حمله می شود . یعنی حضور دشمن و نیرویی که از بیرون خط می گیرد .

وقتی به عزاداران عاشورا حمله شد این یعنی پای دشمن [در کار است]

به همین دلیل امروز ما می گوئیم [۹دی] مال همه ملت ایران است. یعنی همه پای دشمن را،دست دشمن و صدای دشمن را در [این ماجرا دیدند]پس شدن سیل و همه دشمنان را بردند

وی در خصوص برخی شعار ها که در فتنه ۸۸ بگوش می رسید چنین بیان داشتند:وقتی شعار داده می شود <نه غزه نه لبنان – جانم فدای ایران> این شعار بسیجیان و شعار ملت ایران نیست ، این صدای دشمن بود.

مردم ،هم فلسطین و هم لبنان را پاره تن خود می دانند چون مظلوم بودند.

مدیر کل سازمان تبلیغات اسلامی استان گلستان درخصوص بی احترامی که به عزاداری امام حسین (ع) از سوی دشمنان در فتنه ۸۸ صورت گرفت نیز چنین گفت: امام حسین(ع) همه هستی مردم است،ائمه همه هستی ماست. شیعه و سنی هم ندارد هم شیعه وهم سنی اهل بیت(ع) را قبول دارند به همین علت وقتی به خیمه امام حسین(ع) وعلم و پرچم و وفاداران حسین(ع) حمله می شود قطعا مردم نمی پسندند و به همین خاطر ۹ دی را خلق کردند.

حجه الاسلام والمسلمین ولی نژاد حمله دشمنان و فتنه گران به اصل ولایت فقیه را اینگونه بیان داشت :مردم دیدن به ولایت فقیه حمله شد . ولی فقیه عمود انقلاب است. اگر ولی فقیه را از انقلاب جدا کنیم انقلابی باقی نمی ماند.وقتی مرگ بر اصل ولایت فقیه گفته می شود یعنی عمود انقلاب را هدف گرفته اند.
[مردم]وقتی دیدند اصل و عمود انقلاب  مورد [هجمه قرار گرفته] دیگر  تحمل نکردند. دشمن به خوبی می دانست که به عمود انقلاب اگر آسیب وارد کند ،انقلاب رفتنی است.

این مردم  این[ تحرکات ] را دیدن وفهمیدن این حرفها حرف مردم ایران نیست. حرف مردمی که پای صندوق آمدن نیست، حرف کسانی است که، اصل نظام و انقلاب را قبول ندارند. پس به میدان آمدند و حماسه ۹ دی را خلق کردند.

وی در ادامه سخنان خود در خصوص حضور مردم در صحنه چنین گفت:مردم در ۸ سال دفاع مقدس کم هزینه و شهید ندادن برای حفظ انقلاب ،بنابراین نتوانستند این را تحمل کنندو ببینند که به انقلاب و نظامشان و رهبرشان حمله میکنند مردم وفادار و ضد آمریکایی هستند.

مردم همه شیطنت ها را زیر سر آمریکا می دانند، مردم می دانند که[آمریکا] ازملت ایران  سیلی دریافت کرده لذا مردم همجا رد پای آمریکا را می بینند.

حجه الاسلام و المسلمین ولی نژاد در پایان سخنان خود بیان داشت :مردم صدا و رد پای دشمن را ببینند بی تفاوت نخواهند ماند. مردم ، مقام معظم رهبری را نزدیک ترین فرد به راه و رسم امام دیدند.دیدند همچون امام(ره) فریاد می زند و بیدار و هوشیار است حامی مستضعفان جهان است.به همین خاطر به حمایت آمدند و مردم این را ملاک ومعیار انقلاب اسلامی می دانند. خلاف این  برای مردم غیرقابل تحمل است.

مردم امام(ره) را معیار انقلاب می دانند و مقام معظم رهبری را جانشین وی می دانند. پس همه حرف ها باید با عمود انقلاب  تنظیم و هماهنگ باشند. تا انشالله این انقلاب را به صاحب اصلیش برسانند.

[مردم]وقتی پای دشمن ، اسرائیل و منافقین که علیه انقلاب [اسلامی] خنجر کشیدن و بزرگان کشور همچون شهید بهشتی و شهید مطهری را ترور کردند رامی بینند، به میدان آمدند و شد ۹ دی


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=35823

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.