تاریخ ارسال : ۲۰ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۳۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مردم مازندران مردمانی نجیب، مومن، پرتلاش، مفید برای جامعه و خداجو در طول تاریخ بوده‌اند

محمود احمدی‌نژاد در برابر این پرسش که “آیا در بحث برجام پیروز بودیم؟” پاسخ داد: از مردم بپرسید، چرا از من می‌پرسید؟ مردم باید بگویند برجام چگونه بوده است.

به گزارش شلمچه نیوز، محمود احمدی‌نژاد عصر امروز در یادواره شهدای مدافع حرم آمل و نخستین سالگرد مهندس هادی جعفری شهید مدافع حرم این شهرستان در مصلای قدس آمل اظهار داشت: امروز در شهر آمل و استان مازندران توفیق بزرگی از سوی خدای متعال به بنده عنایت شد و حضور مجدد بنده در مازندران که برای ایران و بسیاری از حق‌طلبان و عدالت‌خواهان دنیا نامی آشناست افتخاری بس بزرگ است.

وی با اشاره به اینکه مردم مازندران مردمانی نجیب، مومن، پرتلاش، مفید برای جامعه و خداجو در طول تاریخ بوده‌اند تصریح کرد: در بسیاری از باورها، اعتقادات و فرهنگ ولایی این ملت خداجویی و حق‌طلبی نمود عینی و بارز دارد.

رئیس جمهور پیشین کشور با بیان اینکه بخش مهمی از مکتب اسلام ناب محمدی مرهون مجاهدت‌ها و فداکاری‌های مردمان بزرگ این خطه است افزود: مازندران دیار عالمان، مجاهدان و تلاش‌گران خستگی‌ناپذیر است و شهر آمل که معروف به هزار سنگر بوده مردمان آن در پیشبرد آرمان‌های الهی و دفاع از عزت و شرف انسانی در ششم بهمن سال ۶۰ حماسه‌ای سترگ آفریدند.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه توفیق حضور در مجلس بزرگداشت شهدا امروز نصیب بنده شده است گفت: شهیدان انقلاب در مقاطع گوناگون و شهدای مظلوم مدافع حرم بدون تردید از بهترین، زیباترین، سازنده‌ترین و الهام‌بخش‌ترین افرادی بودند که برای معرفت، شناخت و تجلیل از مقام آنان حضور در یادواره‌های شهدا بسی ارزشمند و اثرگذار است.

وی با بیان اینکه گردهمایی شهدا برای معرفی عظمت انسان‌های پاک‌نیت و تجلیل از بزرگواری خانواده شهیدان است افزود: بدون شک سخن از انسان‌های آزاده و آرمان‌خواه صرفا از طریق تبیین و بازبینی خط امام و آرمان‌های انقلاب اسلامی ممکن است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه غافل شدن از ارزش‌های انقلاب و امام راحل در واقع دشمن را به حقیقت انقلاب نزدیک می‌کند افزود: شهدا در رساندن انسان به کمال الهی و معرفت حقیقی اثرگذار بوده و همه انسان‌های بزرگ به درجه شهادت و معرفت‌افزایی رسیده‌اند.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه رسانه‌های غربی به نام ارزش‌های الهی و انسانی می‌خواهند دیکتاتوری و تحریم را در ممالک اسلامی بنا کنند، افزود: دشمن از طریق دین به نام دین برای ارضای امیال حیوانی خود استفاده می‌کند. مراکزی در دنیا برای ارضای بُعد خودخواهی و استکباری خود دین‌فروشی می‌کنند. اگر دانش‌ هسته‌ای را همه ملت‌ها استفاده کنند هیچ‌گاه هزینه‌های هنگفتی نصیب ملتها نمی‌شود.

وی با اشاره به اینکه هم‌اکنون جنگ میکروبی در دنیا برای سقوط انسانها از دانش اجتماعی و علوم مختلف دنیا ایجاد شده است، یادآور شد: آن‌هایی که وجه حیوانی خود را بر وجه انسانی تمیز می‌دارند دنبال جنگجویی و جنگ‌طلبی هستند. در چنین جوامعی انسانیت فراموش شده است. انسانها روزی که با بعد انسانی با هم ارتباط داشته باشند به درجه انسان‌های الهی اهل تعامل، کمال و شکوفایی می‌رسند.

رئیس‌ جمهور سابق کشور با بیان اینکه شهیدان ما کسانی هستند که در ساحت انسانی زندگی کرده‌اند و همه عالم را در خدمت انسانیت خود قرار داده‌اند یادآور شد: همه وجود شهدا لطف، برکت و رحمت برای جامعه است. نگاه به زندگی شهدا آموزنده بوده و تابلوی هدایتی برای بشریت است.

احمدی‌نژاد با بیان اینکه شهدا در غلبه بر بُعد حیوانی و شهوانی پیروز شدند و به دنبال شناخت جهان انسانی و الهی بودند، تأکید کرد: با افتخار اعلام می‌کنم که تا ابد به شهدا، امام شهدا، خانواده‌های شهیدان و پیروان شهدا افتخار خواهیم کرد. به فضل الهی سرزمین ایران که همواره مردمان آن مدافع فرهنگ و تحول آسمانی و الهی هستند به زودی پله‌های تعالی و پیشرفت را سپری خواهند کرد.

وی افزود اصل انقلاب اسلامی با اراده ملت و حرکت انسانی و آسمانی این ملت غیور به درجات تعالی و اقتدار رسیده است، تصریح کرد: ملت ایران پرچمدار علم، تمدن و فرهنگ بوده و این رودخانه عظیم به زودی به درجات تعالی و اقتدار خواهد رسید.

 

تسنیم


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=14328

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.