تاریخ ارسال : ۲۰ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۰۲:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مرد بابلسری برای ساکت کردن همسرش سر سفره شام او را کشت

ضربه چوب دستی مرد، مرگی سریع را برای همسرش رقم زد.

روزنامه ایران نوشت: این جنایت خانوادگی هنگامی رخ داد که سر سفره شام بین زن و شوهر بابلسری جرو بحث به وجود آمد و در جریان آن مرد ۵۱ ساله با چوب دستی خود ضربه مرگباری را به سر زنش وارد کرده و او را از پای درآورد.

ســـاعت ۶ و ۴۰ دقیقه بامداد روز جمعه ۶ شهریور ماه امسال بود که یکی از ساکنان روستایی در بخش رودبست شهرستان بابلسر با گریه‌ها و فریادهای کمک خواهی مرد همسایه خود را به در خانه او رساند.مرد گریان در حالی که به شدت مضطرب و نگران بود با اشاره به داخل حیاط خانه‌اش ادعا کرد سه مرد نقابدار نیمه شب به خانه او حمله کرده و بعد از بی‌هوش کردن او، ‌زنش را به قتل رسانده‌اند.بدین ترتیب با تماس این مرد به دستور سرهنگ فتحعلی پور فرمانده پلیس بابلسر اکیپی از مأموران در جریان ماجرا قرار گرفته و بسرعت خود را به آنجا رساندند.

کارآگاهان در جریان تحقیقات نخستین خود با مرد صاحبخانه در حالی روبه‌رو شدند که سر و صورتش زخمی بود و جسد همسرش در محوطه حیاط خانه ویلایی روی زمین افتاده بود.

مرد صاحبخانه به تیم پلیسی گفت:ساعت حدود سه بامداد بود که با شنیدن صدای زنگ در از خواب بیدار شدم. در را که باز کردم سه مرد در حالی که نقاب سیاهرنگی بر چهره داشتند با زور وارد خانه شدند. وقتی خواستم اعتراض کنم یکی از آنها با چوب ضربه محکمی به سرم زده و باعث بیهوشی‌ام شد. وقتی به هوش آمدم متوجه شدم همسرم را کشته‌اند و مقداری از لوازم باارزش خانه‌ام را به سرقت برده‌اند.

با توجه به این اظهارات مأموران تجسس در این باره را آغاز کردند. جسد زن روستایی نیز برای تعیین علت و زمان دقیق مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد. در حالی که کمتر از چند روز از این ماجرا می‌گذشت پزشکان قانونی با بررسی‌های دقیق و تخصصی خود اعلام کردند که مرگ قربانی حادثه اوایل شب جمعه رخ داده است. بدین ترتیب با توجه به ادعاهای مطرح شده از سوی مرد صاحبخانه و مغایرت آن با نظر پزشکی قانونی درباره ساعت مرگ زنش، مأموران به گفته‌ها و ادعاهای او مشکوک شده و تحقیقات فنی و پلیسی از او را در دستور کار خود قرار دادند.

مرد ۵۱ ساله که همه راه‌ها را برای پنهان کردن حقیقت ماجرا بسته می‌دید و با ارائه دلایل غیرقابل انکار از سوی پلیس درباره دست داشتن خود در قتل همسرش روبه‌رو شده بود، اعتراف کرده و پرده از جنایت خانوادگی برداشت.

وی در این باره گفت: شب سر سفره شام نشسته بودم و با هم غذا می‌خوردیم که سر موضوعی با هم اختلاف پیدا کردیم. جر و بحث ما بالا گرفت. خیلی عصبانی شده بودم. وقتی زنم صدایش را بالا برد برای ساکت کردنش چوب دستی ام را برداشته و به طرف او رفتم. می‌خواستم زنم را بترسانم به همین دلیل چوب دستی را بالا بردم اما او صدایش را بلندتر کرد. من هم ضربه‌ای به سر او زدم و او بی حرکت روی زمین افتاد.

متهم با دستور بازپرس ویژه قتل دادسرای بابلسر با حضور در محل حادثه اقدام به تشریح صحنه قتل کرده و با صدور قرار قانونی روانه بازداشت شد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=418

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.