تاریخ ارسال : ۲۶ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۵۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

دلواپسی سایت حامی دولت از واکنش آیت الله مصباح یزدی

انتخاب سایت حامی دولت با انتقاد از آیت الله مصباح یزدی که چرا در ایام دولت احمدی نژاد، هیچ گاه نسبت به وضعیت معیشتی مردم و همچنین تشدید نجومی قیمت ها و تورم سخنی به میان نیاورده بود.

به گزارش شلمچه نیوز، اما انتخاب بدون اشاره به شعارهای دولت یازدهم مبنی بر ارتقای سطح کیفی معیشیت مردم در ایام انتخابات و همچنین ادعای همیشگی دولت یازدهم در مهارم تورم،  بیانات حضرت آیت الله مصباح یزدی را ابراز دلواپسی دانست.

بخشی از سخنان آیت الله مصباح یزدی را در زیر می خوانید:

* آب و نان جنبه حیوانی انسان است، آنچه انسان را سعادتمند می کند وجهه ارزشی او به شمار می رود؛ نخبگان می توانند سرنوشت یک کشور را تغییر دهند.

* کشور ایران از هر طرف به وسیله تحریم های اقتصادی، علمی و دفاعی مورد هجوم است اما خداوند به برکت اسلام و رهبری حضرت امام و رهبر انقلاب کشور را در غالب موارد بی نیاز کرد؛ آنچه که سبب پیروزی بر دشمنان می شود خدمات فرهنگی است.

* دشمن از همان زمان پیروزی انقلاب فهمید که برای جلوگیری انقلاب باید فکر انقلابی از ملت گرفته و ارزش های ملت را تغییر دهد که متأسفانه موفقیت های به دست آورده است.

* آنچه مایه خسارت و تأسف است تصمیم سازان و تصمیم گیران هستند که توجه ندارند خطر فرهنگی خطرناک تر از خط مادی و مالی است؛ حضرت امام به صورت یک نفره در جهان تحول فرهنگی ایجاد کرد اما کسانی هستند که آگاهانه یا از روی غفلت توجهی به مسائل فرهنگی ندارند.

* امروز جنس و کالایی می خریم به عنوان مثال ۳ هزار تومان اما این جنس در هفته بعد ۸ هزار تومان می شود، پس چگونه گفته می شود که تورم کاسته و تحریم ها برداشته شده است؛ ان شاء الله که سخن این افراد درست است و عقل ما نمی رسد.

* اگر ما به اندازه ای پیشرفت کنیم که یکی از ایالت های آمریکا شویم یا از نظر حمایتی شبیه اسرائیل شویم آیا ما باید راضی شویم.

* اگر فقط مسأله مادیت بود زمان شاه هم می توانستند زندگی کنند همانگونه که برخی گروه های سیاسی ملی گرا می گفتند اگر شاه دست از بلندپروازی بردارد دیگر مشکلی نیست.

* عده ای که خود را برای معنویت آماده کردند از سوی برخی افراد به آن ها گفته می شود دست از معنویت بردارید و هر علفی که دوست دارید در آخور خوبی برایتان آماده کرده ایم؛ این افراد همین موضوع را نیز دروغ می گویند اما اگر راست هم باشد هدف انسانیت بود.

* در وصیت نامه همه شهدا صحبت از حضرت امام، اسلام، انقلاب، تبعیت از رهبر و حفظ ارزش ها و دستاوردها است.
* آب و نان جنبه حیوانی انسان است، آنچه انسان را سعادتمند می کند وجهه ارزشی او به شمار می رود؛ نخبگان می توانند سرنوشت یک کشور را تغییر دهند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=870

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.