تاریخ ارسال : ۰۸ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۲۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مرکز عملیات رسانه ای اصلاح طلبان کجاست؟

شنیده ها حاکی از آن است که اصلاح طلبان برای سوءاستفاده از شبکه های اجتماعی بویژه تلگرام در آستانه انتخابت مجلسین برنامه ریزی ویژه ای کردند.

به گزارش شلمچه نیوز، شنیده ها حاکی از آن است که اصلاح طلبان برای سوءاستفاده از شبکه های اجتماعی بویژه تلگرام در آستانه انتخابات مجلسین و پس از آن برنامه ریزی ویژه ای کردند.

بنابراین گزارش طیف اقتصادی این جریان که با روی کارآمدن دولت روحانی جانی دوباره گرفته اند با داشتن بیش از ۷ نشریه و گرداندن آن توسط یک نفر ! از مدت ها پیش برنامه ریزی و سرمایه گذاری گسترده ای جهت راه اندازی گروه ها و کانال های مختلف خبری در نرم افزار تلگرام نموده اند و با عضو گیری و شبکه سازی عمودی در کل کشور توانسته اند شبکه ای گسترده از افراد مختلف را سازمادهی کنند.
شبکه گسترده کانال ها و گروه های تلگرامی توسط یک نفر(م.ق) مدیریت می شود و تعدادزیادی از افراد این جریان در آن کانال ها مشغول فعالیت و به روز رسانی و انتشار اخبار خاص و هدفمند می باشند.در نگاه اول این کانال ها با موضوعات بعضا سرگرمی و انتشار عادی اخبار مشغول به فعالیت هستند.مجموعه کانال های (الف) از جمله رسانه های این مجموعه است.

 محل استقرار این کانال ها در میدان هفت تیر در ساختمان رسانه ای این جریان می باشد که در سایر طبقان این ساختمان نشریان این گروه قرار دارند و در یکی از طبقات نیز مدیریت شبکه های اجتماعی و کانال های خبری حضور دارند.
لازم به ذکر است یکی از فعالیت های گسترده این کانال های خبری در روزهای اخیر تمرکز خاص بر روی موضوع ردصلاحیت ها ی خبرگان و مجلس بوده است.

تهران پرس


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=10246

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.