تاریخ ارسال : ۳۱ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۱۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مرگ مشکوک مهندس جوان در سقوط از پل طبیعت تهران

دانشجوی مهندسی صنایع شیمی به طرز مرموزی از پل طبیعت تهران سقوط کرد و جان باخت .

به گزارش شلمچه نیوز، ساعتی قبل قاضی منافی آذر بازپرس ویژه قتل دادسرای جنایی تهران با تماس تلفنی ماموران پلیس پایتخت از سقوط مرگبار مرد جوانی از پل طبیعت با خبر و همراه کارآگاهان تشخیص هویت پلیس آگاهی در محل حاضر شد .

تیم جنایی در محل حادثه با جسد خونین پسر جوان ۲۵ ساله ای روبرو شدند که حکایت از آن داشت لحظاتی قبل در سقوط از پل جان باخته است .

بررسی اولیه نشان داد پسر فوت شده دانشجوی مهندسی صنایع شیمی است که به طرز مرموزی از پل طبیعت به داخل بزرگراه مدرس سقوط کرده و جان باخته است .

همزمان با انتقال جسد به پزشکی قانونی برای انجانم آزمایش های لازم و مشخص شدن علت اصلی مرگ تیمی از ماموران پلیس آگاهی به دستور قاضی منافی آذر تحقیقات خود را برای مشخص شدن علت حادثه آغاز کردند .

مهندس جوان با سقوط از پل طبیعت به زندگی اش پایان داد
تکمیلی: بررسی های تخصصی تیم جنایی در محل حادثه نشان داد مرد جوان که ساعتی قبل در سقوط از پل طبیعت به داخل بزرگراه مدرس جان باخته بود خودکشی کرده است . ماموران در بازرسی بدنی از مرد فوت شده وصیت نامه ای را کشف کردند که مهندس جوان در آن از پدرو مادرش حلالیت طلبیده و از آنها خواسته به خاطر اینکه به زندگی اش پایان داده است او را ببخشنند . همچنین در تحقیقات میدانی شاهدان عینی اعلام کردند که دیده اند مرد جوان به روی پل رفته و خودش را ناگهان به داخل بزرگراه مدرس انداخته است . قاضی منافی آذر بازپرس کشیک قتل تهران درباره این خبر به خبرنگار ما گفت : تحقیقات تکمیلی درباره خودکشی مهندس جوان از سوی ماموران ادامه دارد.

جوان


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=20988

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.