تاریخ ارسال : ۱۷ بهمن ۱۳۹۴ ساعت : ۱۷:۰۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مرگ مغزی یک بازیگر روی صحنه‌ تئاتر

در صحنه‌ای که منجر به مرگ این بازیگر شد، در ابتدا قرار بود که از تفنگ استفاده شود اما خود او پیشنهاد استفاده از طناب دار را مطرح می‌کند.
رافائل شوماخر بازیگر ایتالیایی که بر اثر یک حادثه در صحنه به کما رفته بود، از دنیا رفت.

به گزارش خبرآنلاین، شوماخر ۲۷ ساله در جریان یک اجرای تعاملی هنگامی که صحنه دارزدن را تمرین می‌کردند، با اشتباه پیش رفتن کار به کما رفته بود.

این بازیگر که از شنبه گذشته در کما به سرمی‌برد به مرگ مغزی دچار شد. هم‌اکنون تحقیقات درباره این حادثه دلخراش در جریان است.

از قرار معلوم پس از اینکه شوماخر یکشنبه به یک بیمارستان محلی منتقل می‌شود، حالش روبه وخامت گذاشته و به گفته پزشکان دچار آسیب شدید مغزی می‌شود. به گفته مسئولان بیمارستان اعضای پیکر این بازیگر با اجازه خانواده‌اش اهدا خواهد شد.

در صحنه‌ای که منجر به مرگ این بازیگر شد، در ابتدا قرار بود که از تفنگ استفاده شود اما خود او پیشنهاد استفاده از طناب دار را مطرح می‌کند.

پس از این حادثه شایعاتی مبنی بر قصد خودکشی شوماخر بر سر زبان‌ها افتاد که به شدت از سوی خانواده و دوستان این بازیگر رد شده است. در هر صورت این حادثه به عنوان یک تصادف تراژیک بر صحنه نمایش ثبت خواهد شد.

گابریل دلوکا کارگردان هنری تئاتر در این باره گفت : «هیچ کس حتی ما نمی‌دانیم که این حادثه چگونه اتفاق افتاد و این وظیفه پلیس است که زویای تاریک این ماجرا را روشن کند.»


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=10855

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.