تاریخ ارسال : ۰۸ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۴:۱۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مرگ ناشی از گازگرفتگی در چهارمحال و بختیاری افزایش یافته است

منصور فیروزبخت در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در شهرکرد اظهار داشت: در ۶ ماهه نخست امسال در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته مرگ ناشی از گازگرفتگی ۳۳ درصد افزایش یافته است.

وی افزود: در ۶ ماهه نخست سال گذشته ۳ نفر مرد در اثر گازگرفتگی فوت که در ۶ ماهه نخست امسال ۴ نفر شامل یک زن و ۳ مرد در اثر گازگرفتگی فوت کرده‌اند.

مدیرکل پزشکی قانون استان چهارمحال و بختیاری با اشاره به کاهش مرگ ناشی از سوءمصرف مواد مخدر بیان کرد: در ۶ ماهه نخست سال گذشته ۲۹ نفر بر اثر سوءمصرف مواد مخدر در استان فوت که از این مجموع ۲ نفر زن و ۲۷ نفر مرد بودند که در ۶ ماهه نخست امسال ۲۷ نفر بر اثر سوءمصرف مواد مخدر در استان فوت که از این مجموع ۲ نفر زن و ۲۵ نفر مرد هستند.

فیروزبخت با اشاره به تعداد مراجعان مدعی نزاع به پزشکی قانون گفت: در ۶ ماهه نخست سال گذشته ۵۱۲۸ نفر شامل ۱۲۲۳ نفر زن و ۳۹۰۵ مرد به پزشکی قانون مراجعه که در ۶ ماهه نخست امسال با کاهش نزدیک به ۵ درصد، ۴۹۲۹ نفر شامل ۱۰۸۲ زن و ۳۸۴۵ نفر به پزشکی قانون مراجعه کرده‌اند.

وی با اشاره به کاهش ۲۱ درصدی فوتی‌های تصادف خاطرنشان کرد: در ۶ ماهه نخست سال گذشته ۱۳۷ نفر شامل ۳۷ زن و ۱۰۰ مرد در اثر تصادف فوت که در ۶ ماهه نخست امسال ۱۰۸ نفر فوت که از این مجموع ۲۹ نفر زن و ۷۹ نفر مرد هستند.

مدیرکل پزشکی قانون استان چهارمحال و بختیاری بیان کرد: همچنین امسال ۸ نفر شامل ۷ مرد و یک زن بر اثر غرق‌شدگی و یک مرد بر اثر برق‌گرفتگی فوت که نسبت به سال گذشته تغییر نکرده است.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=72386

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.