تاریخ ارسال : ۰۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۸:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مسئول به گره گشایی از مشکلات مردم هستیم

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، مسعود پزشکیان چهارشنبه شب در مراسم هفتمین شب رحلت حجت الاسلام محمدعلی صادقی گلوردی از علمای معروف شرق مازندران و از قضات این منطقه در حسینیه قتلگاه بهشهر اضافه کرد: معتقدیم که هستی به علت آدم خلق شده و من آدم به علت علم هست که اینگونه باقی هست.

وی بیان داشت: علم و آگاهی از ارزش بالایی بهره مند هست و در مقابل آگاهی و علم بود که شیطان و ملائک، وادار  به سجده در مقابل آدم گردیدند.

نائب ریاست مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه مداد علما افضل بر خون شهداست اظهار کرد: دماء شهدا اگر چه بسیار با ارزش هست و سازنده، بلکه قلمها زیادتر توان دارد سازنده باشد و در حل و فصل امور در زمینه اغراض راه شهدا کارساز هست.

پزشکیان دنبال کرد: توجه به علم، دانش و دانایی از مسائلی هست که باید در دستور کار باشد و بدانیم  روز قیامت خداوند در مقابل جهل و نادانی و کوتاهی در امور در این بخش، از هیچکدام از ما عذر و دستاویزی را نمی پذیرد.

وی با اعلام اینکه ما در ازای شهدا، علما و انقلاب مسئول هستیم اظهار کرد: اگر نتوانیم مشکل گشایی کنیم و گره از کار مردم باز کنیم؛  هیچ دستاویزی از ما پذیرفته نیست.

نائب رییس مجلس با بیان اینکه روز قیامت زمان توجیه کردن نیست؛ اضافه کرد: برای خدمت رسانی به مردم باید با تمام توان کوشش کنیم.

پزشکیان اظهار کرد: خداوند وجود علما را برای این مملکت نگه داشته هست و ما باید با الگو گرفتن از زندگی علما و شهدا در مسیر آنها گام برداریم تا شرمنده خون شهدا و کوشش علما نباشیم.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مهر، حجت الاسلام والمسلمین محمد علی صادقی گلوردی در سال ۱۳۱۱ در روستای گلورد بزرگ متولد گردید و پس از برتری انقلاب در کسوت قضاوت و امام جماعت مشغول به خدمت به مردم گردید و تا انتهاء باز نشستگی هم در دستگاه قضایی خدمت کرد و صبح  روز سه شنبه ۲۶ دی ۹۶ در بیمارستان امام خمینی ره بهشهر با لبیک به دعوت حق، به دیدار معبود شتافت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=84577

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.