تاریخ ارسال : ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۰۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مسائل درونی ما به امثال نتانیاهو ربطی ندارد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، علیرضا کریمی جوان آینده دار کشتی کشورمان در صحبت با ایسکانیوز به گزارش شلمچه نیوز به نقل از گروه رسانه های خبرگزاری تسنیم، علیرضا کریمی جوان آینده دار کشتی کشورمان در صحبت با ایسکانیوز در مورد صحبت های نخست وزیر رژیم اسرائیلی که مستقیم او را بیننده قرار داده بود عنوان کرد: من اصلا معلومات سیاسی مطلوبی ندارم و اهتمام می کنم وارد اینگونه مسائل نشوم و تمام تمرکزم را روی ورزش بگذارم اما بعنوان یک ایرانی می گویم که مسائل درونی کشور ما نه به نتانیاهو و نه به هیچ شخص دیگری رابطه ندارد و ما توان داریم داخل کشور خودمان مسائل موجود را ارزیابی و برایش تصمیم دریافت کنیم.

ورزشکار ملی پوش کشورمان در ادامه به صحبت های دکتر ولایتی،رییس هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی در مورد آماده کردن شرایط تحصیل خودش اشاره نمود و عنوان کرد: در اردوی تیم ملی بودم که این خبر را به من دادند و از این بابت زیاد خرسند گردیدم که مشاور رهبر معظم انقلاب اسلامی، تا این اندازه دنبال کننده مسائل جوانان و ورزشکاران کشورمان می باشند و امید دارم که در آینده بتوانم با اکتساب افتخار برای کشورم جواب محبت وی را بدهم.

همین مبحث موجب گردید که وادار به ترک تحصیل و رفتن به سربازی شوم. اما اکنون با این لطف رییس هیات موسس دانشگاه آزاد اسلامی، از یک ماه دیگر که سربازی ام تمام می شود ادامه تحصیل را از سر می گیرم.

علیرضا کریمی در جواب به این پرسش که توانسته جایزه خود را از وزارت ورزش دریافت کند یا خیر، اضافه کرد: من برای جایزه تصمیمی را نگرفته ام که اکنون بخواهم آن را دنبال کنندهی کنم. البته مدیران وزارت ورزش بعد از برگشت من به ایران خیلی به بنده لطف داشتند و قول هایی را داده اند که قطعا سر مجال آنان را عملی می کنند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77791

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.