تاریخ ارسال : ۱۶ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۰:۰۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مستند « پناهگاه حامی» در سینما واقعیت به نمایش در می آید

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، مستند پناهگاه حمایت کننده که به توصیه سازمان اداره پسماند شهرداری قزوین تولید شده است؛ در جشنواره بین المللی سینما واقعیت به نمایش در می آید.

مستند پناهگاه حمایت کننده در ششمین حضور جشنواره ای خود؛ نوزدهم تا بیست و ششم آذرماه در پردیس سینمایی چهارسو در قسمت مسابقه ملی جشنواره سینما واقعیت به روی پرده می رود.

این مستند که به تامین کنندگی و کارگردانی حامد کلجه ای، مستند ساز قزوینی و توصیه سازمان اداره پسماند شهرداری قزوین به مدت ۳۰ دقیقه تولید شده هست به مبحث احداث پناهگاه حمایت کننده از طریق این سازمان می پردازد.

به گفته کلجه ای،   این فیلم قبل از این هم توانسته هست تندیس خوب ترین کارگردانی مستند کوتاه و نیمه بلند از ششمین جشنواره بین المللی فیلم شهر و تندیس خوب ترین فیلم مستند از پانزدهمین جشنواره استانی قزوین را برای وی به ارمغان بیاورد و علاوه بر کاندید شدن در قسمت خوب ترین پژوهش در جشنواره های یادشده کاندیدای خوب ترین مستند در جشنواره منطقه ای شبدیز نیز باشد؛ و علاوه بر این منتخب سی و چهارمین جشنواره بین المللی فیلم کوتاه تهران و چهل و هفتمین جشنواره بین المللی فیلم رشد.

مرکز توسیع سینمای مستند و تجربی سازمان امور سینمایی، یازدهمین مرحله جشنواره بین المللی فیلم مستند ایران «سینماحقیقت» را طی ایامی ۱۹ تا ۲۶ آذرماه ۱۳۹۶، با شعار «حقیقت خوب ترین راهنماست» که از فرمایشات حضرت علی(ع) هست، در شهر تهران برگزار خواهد کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77990

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.