تاریخ ارسال : ۲۲ شهریور ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۰۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مسعود مهرابی با مخاطبان آثارش دیدار و گفتگو می‌کند

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، مسعود مهرابی (متولد ۱۳۳۳ در تهران) روزنامه‌نگار، نویسنده و طراح، دانش‌آموخته رشته سینما و تلویزیون از دانشکده هنرهای دراماتیک است (۱۳۶۱ –۱۳۵۵) و رشته مدیریت تولید فیلم را در سازمان مدیریت صنعتی ایران گذرانده است.

مهرابی فعالیت خود را به عنوان روزنامه‌نگار از سال ۱۳۵۰ شروع کرده است و تا سال ۱۳۶۴ با بیش از بیست نشریه همکاری داشته. او اکنون مدیر و صاحب امتیاز ماهنامه سینمایی فیلم (از سال ۱۳۶۲) و سالنامه فیلم (از سال ۱۳۷۱) است. انتشار فصلنامه انگلیسی زبان Film International از سال ۱۳۷۱ تا ۱۳۹۱ از دیگر فعالیت‌های مطبوعاتی اوست. ماهنامه سینمایی فیلم مشهور به مجله فیلم از پایدارترین ماهنامه‌های ایران با موضوع سینما است. این نشریه در سال ۱۳۶۱ با نام «سینما در ویدئو» آغاز به کار کرد و از سال ۱۳۶۲ به نام کنونی تغییر نام داد.

در جلسه دیدار و گفتگو با مسعود مهرابی درباره کتابهایش و دیگر فعالیت‌های هنری او صحبت خواهد شد و او به سئوالات حضار پاسخ خواهند داد. همچنین کتابهای مهرابی در کتابفروشی آینده عرضه می‌شود.

این نشست ساعت ۹ صبح پنجشنبه ۲۳ شهریور در محل کتابفروشی آینده واقع  در خیابان ولی عصر. سه راه زعفرانیه. خیابان عارف نسب. پلاک ۱۲، برگزار می‌شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=64712

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.