تاریخ ارسال : ۲۰ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۱:۲۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مسکن مهر اردبیل با مشکلات استاندارد مواجه است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، محمد فیضی عباسی صبح پنج‌شنبه در حاشیه مراسم گرامیداشت روز جهانی استاندارد در اردبیل در جمع خبرنگاران تصریح کرد: با وجود اینکه ساختمان‌های مسکن مهر پایان کار و مجوز استاندارد دریافت می‌کند اما برخی با مشکلات استاندارد مواجه است.

وی افزود: در وضعیت فعلی ساکنان مسکن‌های مهر در خصوص بخش‌های مختلف ساختمان‌ها از جمله آسانسورها نارضایتی دارند که ضروری است مورد توجه دستگاه‌های متولی قرار گیرد.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی مشکل دیگر در استان را کمبود تجهیزات اداری و خودرویی استاندارد عنوان کرد و خواستار توجه سازمان استاندارد به این موضوع شد.

فیضی تأکید کرد: برای نظارت و بازرسی بر وضعیت استاندارد می‌بایست تجهیزات استاندارد داشته باشیم که متأسفانه استان در این خصوص با کمبود مواجه است.

وی تصریح کرد: علاوه بر این اداره کل استاندارد با خلأ ساختاری مواجه است و در هیچ شهرستان این استان اداره‌ای تشکیل نشده و از طریق اداره کل امورات آن اجرا می‌شود.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی با تأکید به اینکه تنها نمایندگی در بیله سوار نیز سه شهرستان را تحت پوشش دارد، خواستار ایجاد ادارات در شهرستان‌های اردبیل شد.

فیضی رقابت در بازارهای امروزی را مرهون کیفیت دانست و موضوع استاندارد را عامل اصلی توسعه و پیشرفت توصیف کرد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=69636

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.