تاریخ ارسال : ۰۲ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۳:۵۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مشارکت مردم گنبدکاووس در ساخت عبات و عالیات چقدر بود؟

مردم شهرستان گنبدکاووس در ۶ ماه اول سال ۹۵، یک میلیارد و ۷۴ میلیون ریال در بازسازی و توسعه حرمهای مطهر عتبات عالیات مشارکت کردند.

به گزارش قابوس نامه، مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات گنبدکاووس با بیان این خبر گفت: این مبلغ شامل کمکهای نقدی و غیرنقدی بوده است که بیشترین کمک متعلق به بانوان می باشد.

images

رمضانعلی  خالقی در ادامه افزود: میزان نذورات غیرنقدی مردم گنبد برای طلا، ۲۸۲ گرم و ۶۶ ثوت ،برای نقره،۱۲ گرم و ۳۷ ثوت و برای مس ۱۴ کیلو و ۱۱ گرم بوده است .
خالقی در ادامه با اشاره به این مطلب که علاقه مندان و محبان اهل بیت(ع) با مراجعه به ستاد در گنبدکاووس می توانند در طرحهای بازسازی عتبات مشارکت داشته باشند، بر اهمیت احیاء و بازسازی صحنهای مطهر تاکید کرد: علاقه مندان با کسب اطلاع از برنامه های حضور پرچم در شهرستان نیز می توانند از تبرک و زیارت پرچم مطهر حرم های اهل بیت عصمت و طهارت (ع) بهره
بجویند.
گفتنی است در ۴ ماهه اول سال ۹۵ میزان مشارکت گنبدی ها هشتصد و پنجاه و پنج میلیون ریالی برای بازسازی عتبات عالیات بوده است.
مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات گنبدکاووس با اشاره به اینکه علاقمندان می توانند با تقبل هزینه یک متر مربع ساخت صحن حضرت زهرا(س) به مبلغ ۳۰ میلیون ریال و یک متر صحن حضرت زینب(س) به مبلغ ۴۰ میلیون ریال و هر خشت طلای گنبد جدید امام حسین(ع) به مبلغ ۲۱ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال در بازسازی عتبات عالیات مشارکت داشته باشند


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=25706

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.