تاریخ ارسال : ۳۱ اردیبهشت ۱۳۹۵ ساعت : ۰۰:۰۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مشاور فرهنگی، اجتماعی و امور پژوهشی شورای اسلامی مازندران منصوب شد

شلمچه نیوز از ساری- شعبان وفایی نژاد؛ طی حکمی از سوی سید کمال آقامیری رئیس شورای اسلامی استان مازندران ، دکتر محمد رحمانی به عنوان مشاور فرهنگی / اجتماعی و امور پژوهشی این شورا منصوب شد.

۰۱۴

برپایه این گزارش در متن این حکم آمده است:

احتراماً نظر به تجارب ارزنده و تعهد جنابعالی در امور شوراهای اسلامی و فعالیت های مستمر در امور پژوهشی نهاد نوپا و مردمی به ویژه شوراهای اسلامی فرادست ، به موجب این ابلاغ به عنوان مشاور فرهنگی ، اجتماعی و امور پژوهشی شورای اسلامی استان مازندران تعیین می شوید ؛ لذا انتظار می رود با بکارگیری ظرفیت های موجود در جهت تقویت و ارتقاء شوراها گام های موثر بردارید . از درگاه خداوند منان برای شما سلامتی ، بهروزی و توفیق روزافزون را طلب می نمایم ؛ امید است همواره در ظل توجهات ولی عصر(عج) موفق و موید باشید. (سید کمال آقامیری رئیس شورای اسلامی استان مازندران)

این گزارش حاکیست در سوابق خدمتی دکتر رحمانی مسئولیت هایی چون عضو هیأت علمی مرکز تحقیقات استراتژیک مجمع تشخیص مصلحت نظام / معاون فرهنگی و اجتماعی بازرسی کل مازندران / معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری ساری دیده می شود ؛ گفتنی است وی عضو هیأت علمی دانشگاه و یکی از چهره های برجسته علمی در کشورمان به شمار می رود . برای دکتر رحمانی در این مسئولیت آرزوی موفقیت دارد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=17068

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.