تاریخ ارسال : ۲۷ آبان ۱۳۹۴ ساعت : ۱۹:۲۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مشترکین برای جلوگیری از خسارتهای احتمالی کنتورهای آب را با پوشش مناسب عایق بندی نمایند

معاون بهره برداری آبفاشهری مازندران گفت: با توجه به کاهش دمای هوا، به منظور جلوگیری از یخ زدگی و ترکیدگی کنتورهای آب ، مشترکین برای جلوگیری از خسارتهای احتمالی کنتورهای آب را با پوشش مناسب عایق بندی کنند.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس محمدرضا محمودی ، با اشاره به اینکه یخ‌زدگی و شکستگی کنتورهای آب ازعمده‌ترین مشکلاتی است که در مناطق سردسیر و کوهستانی ایجاد می شود، گفت: مشترکین با استفاده از پشم شیشه، گونی کنفی، پوشال وخاک اره مانع از یخ زدگی کنتورهای آب شوند.

moaven

وی، بر استفاده ازشیوه‌های مناسب رایذوب یخ‌ درتاسیسات وکنتورهای آب تاکید و تصریح کرد: درصورت یخ‌‌زدگی کنتورازریختن آبجوش وقراردادن حرارت مستقیم برروی کنتورو اتصالات یخ‌زده جداخودداری شود، چراکه انجام این امرباعث خرابی کنتور و بروز مشکلات بیشتر در تاسیسات مربوطه خواهدشد.

معاون بهره برداری آبفاشهری مازندران، افزود: در صورت بروز مشکل به مشترکین توصیه می شود با استفاده از حرارت غیرمستقیم و آب ولرم میزان یخ زدگی تاسیسات آب را کاهش دهند.

مهندس محمودی، با اشاره به آمادگی تیم های عملیاتی و پشتیبانی شرکت آبفاشهری مازندران به همراه تمامی امکانات و تجهیزات در مواقع بحرانی و حساس گفت: مشترکین درصورت بروز مشکل می توانند با شماره ۱۲۲ تماس گرفته تا اکیپ های عملیاتی و پشتیبانی در اسرع وقت نسبت به رفع مشکل ایجاد شده، اقدام نمایند.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=5872

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.