تاریخ ارسال : ۱۵ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۲۳:۱۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مشترکین شست وشوی خانگی را تا ۲۵ اسفند ماه به پایان رسانند

معاون بهره برداری شرکت آبفاشهری مازندران، با اشاره به اینکه شست وشوهای خانگی در روزهای پایانی سال افزایش می یابد، گفت: مشترکین محترم برای جلوگیری از افت و یا قطع آب ضمن مدیریت مصرف، شست و شوهای خانگی را تا قبل از ۲۵ اسفند به پایان رسانند.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس محمدرضا محمودی، ضمن اعلام مطلب بالا، افزود: از آنجایی که هر ساله به دلیل خانه تکانی میزان مصرف آب در اسفندماه افزایش می یابد، شهروندان گرامی با پرهیز از مصارف غیرضروری ، امکان بهره مندی از نعمت آب کافی را برای سایر هموطنان فراهم نمایند.

moaven

وی، ادامه داد: با توجه به کمبود آب در کشور و درپیش بودن ایام نوروز با مدیریت مصرف آب، مجموعه شرکت را در تامین آب مورد نیاز شهروندان یاری رسانند.

معاون بهره برداری آبفاشهری مازندران، تصریح کرد: اکنون که شرایط جوی برای انجام خانه تکانی مساعد است، از مشترکین تقاضا می شود شست و های خود را تسریع بخشند.

مهندس محمودی در ادامه سخنانش از فعال شدن تیم کشیک نوروزی در ایام سال نو خبر داد و گفت: کارشناسان آبفاشهری استان در طول تعطیلات نوروز درحالت آماده باش قرار دارند تا در صورت بروز هرگونه مشکل، نسبت به رفع آن در سریع ترین زمان اقدم نمایند.

وی، ضمن بیان اینکه با تلاش مجموعه آبفاشهری استان ، تابستان سال ۹۴ را با کمترین چالش پشت سر گذاشتیم، افزود: مدیریت و مصرف صحیح و استفاده از ابزار کاهنده می تواند در کاهش مصرف آب موثر باشد.

معاون بهره برداری آبفاشهری مازندران با بیان اینکه تنها ۱۵ درصد از مساحت کل استان قابلیت برداشت آب زیرزمینی برای شرب است، گفت: مابقی نقاط یا مانند ارتفاعات فاقد آبند یا مانند دشت و نوار ساحلی دارای آب با کیفیت نامناسب برای شرب می باشد پس ضروری است در مصرف آب شرب صرفه جویی شود.

مهندس محمودی، ادامه داد: ارزش ریالی بهای یک لیتر آبی که می نوشیم هزاران ریال کمتر از یک لیتر آب بسته بندی شده در فروشگاههاست لذا حداقل ارزش معنوی آب را با حراست از آلودگی ومصرف بجای آن حفظ نمائیم.

وی، با بیان اینکه متاسفانه درگاهی مواقع مشاهده می شد هموطنان برای آبیاری باغچه و یا باغ خود از آب شرب استفاده می کنند، اظهار داشت: آبی که برای نوشیدن از عمق زمین برداشت می شود و پس از کیلومترها عبور از شبکه آبرسانی در اختیار مشترکین قرار می گیرد برای آبیاری درختان و مزارع نباید استفاده شود.

معاون بهره برداری آبفاشهری مازندران ، به مشترکین گرامی توصیه کرد با تعویض کنتور آب خراب واحد مسکونی خود ضمن کنترل میزان مصرف، نسبت به پرداخت به موقع آب بهای خود اقدام نمایند.

وی، ثبت شماره کنتور و عدم استفاده از آب به مدت حداقل ۴ ساعت را یکی از روشهای ارزیابی میزان نشت آب در واحد مسکونی عنوان کرد.

مهندس محمودی، تصریح کرد: با برداشت آب غیر مجاز از شبکه آبرسانی،خود را بدهکار اموال عمومی و مردم نکنیم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=12587

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.