تاریخ ارسال : ۲۱ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۵۱ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مشکلات موجود در منطقه به‌واسطه فاصله گرفتن از راه شهدا است

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از جیرفت، یحیی کمالی‌پور شامگاه پنجشنبه در یادواره شهدای نیروی انتظامی شهرستان جیرفت اظهار داشت: امیدوارم بتوانیم در فرهنگ ایثار و شهادت توشه‌ای برای خود داشته باشیم.

وی با بیان اینکه انقلاب و نهضت‌هایی زیادی در جهان شکل گرفت اما موفق نبودند تصریح کرد: انقلاب اسلامی ایران توانست موفق شود و سرانجام و نتیجه بسیار خوبی داشته باشد.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی افزود: آنچه که باعث شکل‌گیری، موفقیت و تداوم این انقلاب شد جانفشانی‌ها و از خودگذشتگی‌های شهدا و جانبازان بود.

وی با بیان اینکه انقلاب ما متاثر از فرهنگ عاشورا است، خاطرنشان کرد: شهدای ما نیز از فرهنگ عاشورا درس گرفتند و این باعث موفقیت آنها شد.

کمالی‌پور بیان کرد: اگر امروز نابه‌هنجاری‌هایی را مشاهده می‌کنیم به‌خاطر این است که ما راه را انحرافی رفتیم و باید راه شهدا را پیش بگیریم.

نماینده مردم جیرفت و عنبرآباد در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: اگر از شهدا درس بگیریم بسیاری از مشکلات موجود در منطقه را نداشتیم.

کمالی پور راه رستگار خود را ادامه راه شهدا دانست و عنوان کرد: اگر بخواهیم این نهضتی که با خون شهدا به‌دست آمده را داشته باشیم باید راه شهدا را پیش بگیریم.

وی گفت: این آسایش و امنیتی که امروز داریم همه از برکت خون شهدا است که باید راه آنها را پاس بداریم.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=69728

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.