تاریخ ارسال : ۲۹ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۲۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مشکلی با قوانین جدید نخواهیم داشت/جام تختی مصاف مهمی برای ماست

یوسف قادریان در حاشیه اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در جام تختی در صحبت با خبرنگار مهر گفت: پس از برگشت از مسابقات قهرمانی داخل سالن قاره آسیا وارد دور تازه ای از تمرین های آماده سازی گردیدیم و هم حالا چهارمین اردوی خود را سپری می نماییم.

وی در عکس العمل به برپایی جام تختی با قوانین جدید کشتی فرنگی گفت: این میدان بین المللی داخلی که اتفاقا جزء مسابقات سامانه رنکینگ اتحادیه جهانی کشتی نیز به شمار می رود، اولین میدان با اجرای قوانین جدید است. بنابراین امکان دارد بعضی از فرنگی کاران همچنان با این مسئله چالش دارا باشند، اما با توجه به فیزیک و سبک کشتی گرفتن اردونشینان، بعید می دانم قوانین جدید برای ما مشکل ساز گردد.

دارنده مدال طلا و نقره قاره آسیا اضافه کرد: با توجه به این تغییرات، حضور در رقابتهای جام تختی توان دارد برای ما بسیار با اهمیت و مؤثر باشد، چراکه بر طبق اعلام اتحادیه جهانی کشتی از اوائل سال ۲۰۱۸ تمامی مسابقات با قوانین جدید برگزار می گردد.

وی در انتهاء با ادای احترام به بزرگان کشتی فرنگی ایران گفت: کشتی فرنگی در حال ورود به دوران تازه ای است که در این برهه شاهد حضور زیادتر جوانان و علاوه بر این عوض شدن چهره های ملی پوش هستم. آنچه مشخص است تمامی بزرگان کشتی فرنگی قابل احترام می باشند که امید دارم جانشینان این قهرمانان بزرگ هم شایستگی قرار گرفتن در این جایگاه را دارا باشند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=83836

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.