تاریخ ارسال : ۲۴ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۲۲:۳۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مشکل آب فریدونکناری ها برطرف شد

مدیر امور آب وفاضلاب فریدونکنار گفت: با ۲۰۰ متر لوله گذاری و اتصال آن به لوله ۳۰۰ میلی متری خیابان شهید بهشتی مشکل آب شرب ساکنان منطقه ولیعصر(ع) و شهرک اسدی این شهر برطرف شد.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس جعفر جعفرنیا ضمن اعلام خبر بالا افزود: در ایام نوروز و تابستان و روزهای پیک مصرف، ساکنان این منطقه با افت فشار آب مواجه می شدند که با انجام ۲۰۰ متر لوله گذاری با جنس لوله پلی اتیلن ۱۶۰ میلی متری واتصال آن به لوله ۳۰۰ میلی متری خیابان شهید بهشتی این مشکل بر طرف شد.

وی، هزینه صرف شده برای این اقدام را ۲۰ میلیون تومان عنوان و تصریح کرد: هنگام کار یک فقره شیرتخلیه روی خط انتقال اصلی شهر در ابتدای خیابان ولیعصر (ع) نصب شد که اکنون تعداد شیرتخلیه نصب شده روی خط انتقال به ۹ فقره رسید.

feridonkenar-

مدیر امور آب وفاضلاب فریدونکنار، با بیان اینکه مناطق ذکر شده دارای ۱۴۰۰ تا ۱۵۰۰ مشترک می باشد، افزود: در حال حاضر مشکل افت فشار ساکنان منطقه ولیعصر (ع) و شهرک اسدی برطرف شد.

مهندس جعفرنیا، تعداد مشترکین تحت پوشش امور آب وفاضلاب فریدونکنار را ۱۲هزار و ۷۰۰ مشترک دانست و اظهار داشت: آب شرب مورد نیاز مشترکین این امور از طریق ۸ حلقه چاه با آبدهی ۱۹۰ لیتر در ثانیه تامین می شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=13146

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.