تاریخ ارسال : ۱۹ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۲۱:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مشکل قطعی آب مشترکین چالوس به زودی برطرف می شود/ از سعه صدر مشترکین سپاسگزاریم

مدیر امور آبفاشهری نوشهر و چالوس با اشاره به ایجاد مشکل در تاسیسات آبرسانی شهر چالوسدر شب گذشته گفت: این مشکل برطرف شد و آب مشترکین به زودی وصل می شود، لذا از سعه صدر و صبوری مشترکینی که با قطع و یا افت فشار آب مواجه شده اند، سپاسگزاریم.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس شکرالله موسوی با اشاره به اینکه خط انتقال ۶۰۰ در ساعت ۱۲ شب گذشته دچار شکستگی شد، گفت: در پی آن ایستگاه پمپاژ منطقه سنگ تجن نوشهر نیز از مدار خارج شد.

وی افزود: به محض اطلاع از شکستگی خط انتقال، اکیپ فنی سریع به محل اعزام شدند و تا ساعت ۸ و ۳۰ دقیقه صبح امروز مشغول رفع و ترمیم شکستگی بودند.

مدیر امور آبفاشهری مازندران اظهار داشت: درحال حاضر ساکنان مناطق اشکاردشت، پالوجده، دارمیش کلا و دارکلا، محوطه کاخ، بخشی از منطقه خیابان مدرس و شهرک نواب صفوی، با قطعی و یا افت فشار آب مواجه اند، همچنینآب ساکنان بخشی از منطقه هلستان نوشهرنیز قطع می باشد.

noshahr

مهندس موسوی ادامه داد: به دلیل ایجاداین مشکل در نیمه شب، امکان اطلاع رسانی به مشترکین محترم وجود نداشت و کارشناسان و اکیپهای فنی درسریع ترین زمان این مشکل را برطرف نمودند.

وی، با بیان اینکه درحال حاضر مشکل خط انتقال و ایستگاه پمپاژ منطقه سنگ تجن برطرف شد، افزود: به محض آبگیری مخزن ایستگاه پمپاژو خطوط لوله، آب مشترکین وصل می شود.

مهندس موسوی، ضمن قدردانی از صبر و تحمل مشترکینگفت: انتظار می رود ظرف ۲ ساعت آینده عملیات آبگیری شبکه به اتمام برسد.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=9012

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.