تاریخ ارسال : ۱۹ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۷:۴۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

«مصادره» فصل تازه ای در زندگی سینمایی من بود/ عطاران شخصیتی محبوب هست

«مصادره» فصل تازه ای در زندگی سینمایی من بود/ عطاران شخصیتی دوست داشتنی استمزدک میرعابدینی بازیگر فیلم سینمایی «مصادره» در مورد دلیل استقبال از این اثر در گیشه سینماها به خبرنگار حوزه سینما گروه فرهنگی باشگاه خبرنگاران جوان؛ گفت:  فیلم سینمایی «مصادره» تشکیل شده از یک تیم حرفه‌ای هست که در راس آن رضا عطاران به عنوان هنرمند و بازیگر دوست داشتنی قرار دارد. البته فضای فیلم از لوکیشن تا طراحی های صحنه و لباس و… شخصا این فیلم را بزرگ و قوی می دانم.

رشته سینما را هم در آمریکا قرائت کردم که در فضای این فیلم به من کمک کرد.

این بازیگر-کارگردان تصریح نمود: من تجربه کارگردانی فیلم سینمایی «رقص پا» را داشتم و حدود پنج سال از جوانی ام را صرف آن کردم که متاسفانه درگیر مشکلاتی گردید و به نحوی کام من را تلخ کرد؛ اما وقتی بحث بازی در فیلم «مصادره» مطرح گردید، به قسمت مفرح سینما آمدم. انگار این فیلم آمده بود تا من نفی بکشم تا بی مهری های به وجود آمده در «رقص پا» از بین برود و در حقیقت فصل تازه ای در زندگی سینمایی ام به وجود آمد.

این بازیگر در مورد همبازی شدن با رضا عطاران گفت: عطاران شخصیتی خارق العاده، دوست داشتنی و مثبت هست که احتیاج به تشریح من ندارد. به جز بازیگری خوب که در این فیلم بسیار از او یاد گرفتم، شخصیتی وصف ناپذیر دارد که می اندیشم ماندگاری و محبوبیت چند ساله او به همین خاطر هست.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95036

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.