تاریخ ارسال : ۲۹ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۴:۴۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مطالبات گندم کاران استان مرکزی پرداخت شد

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از اراک، به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از ، محمود نعمتی ظهر امروز در تیم گندم و آرد استان مرکزی بیان داشت: تولید گندم سال کنونی ۲۵۰ هزار تن بود که همه مبلغ آن  به ارزش سه هزار و ۲۳۵ میلیارد ریال بوده پرداخت شده هست.

وی اضافه کرد: سند کیفیت نان بعنوان یکی از مباحث ارزشمند این تیم هست که این سند که به همت کارشناسان و دست اندرکاران تولید نان تامین شده و در برگیرنده همه فرآیند تولید نان از تولید گندم، ذخیره‌سازی آن و بالاخره  تولید نان است که دبیرخانه تیم دنبال کننده عملیاتی شدن این سند هست.

مدیرکل کارها اقتصادی و بین‌الملل استانداری مرکزی اهتمام کرد: ارزیابی‌هایی در زمینه کیفیت نان تولیدی انجام شده و در فعلی کیفیت نان تولیدی استان از ۵۰ درصد به بالاست ولی با این حال به دنبال ارتقای کیفیت نان و نیل به شرطها مطلوب‌تر هستیم.

وی دنبال کرد: نبود نرمال ضروری در افزودن سبوس برای بعضی از نان‌های تولیدی ارزش دارد که در این نشست اداره نرمال و دانشگاه علوم دکتری مکلف گردیدند که در زمینه افزودن سبوس به میزان ضروری و مطابق با استانداردهای ضروری نظارت ضروری را انجام دهند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75382

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.