تاریخ ارسال : ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۱۰:۱۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مطلعم که دستگاه قضایی در حال رسیدگی به پرونده قالیباف هست

ابوالفضل حسن بیگی در اظهار کرد وگو با ایسنا در رابطه با این که با توجه به استعفا نجفی از شهرداری پیگیری پرونده هایی که وی با ادعای تخلف در شهرداری، قبل از خود مطرح نمود به کجا می انجامد؟  اظهار کرد: روی کره زمین نمی شود انسانی را پیدا نمود که دیکته بنویسد ولی نادرست نداشته باشد. طبیعی هست مدیریت اسبق شهرداری تهران نیز امکان دارد سلسله اشتباه هایی مرتکب شده باشد.

وی دنبال کرد: مراجع قانونی و قضایی به هر پرونده ای که به دستگاه قضایی ارسال شود و شاکی داشته باشد، رسیدگی می کنند. و هیچ قاضی یا دادستانی ابتدا در پی تشکیل پرونده نمی رود، وظیفه دادیار هم دراین پرونده ها این هست که مسائل ذی ربط در پرونده ها را به دقت ارزیابی و تحقیق نماید و گزارش پایانی خود را برای قاضی پرونده بفرستد.

وی درعین حال مدعی گردید: اگر از مردم تهران در مورد کارکرد شهردار پیشین نظرسنجی شود، ۹۰ درصد شهروندان از قالیباف به سبب خدمات بزرگی که برای شهروندان انجام داد، تشکر می نمایند. نظر مردم این هست که قالیباف در جهت آبادانی تهران قدمهای بزرگی برداشت.

نماینده مردم دامغان در مجلس با اشاره به طرح دستگاه قضایی در رسیدگی به پرونده تخلف های نیز اظهار کرد: اگر پرونده ای از قالیباف و مدیریت اسبق شهرداری تهران وجود داشته باشد، طبعا در انتظار شاکی و پرونده هست که به آن رسیدگی کند. بنده طبق اطلاعاتی که از دستگاه قضایی دارم مطلعم این قوه به پرونده های شهردار اسبق تهران رسیدگی می کند.

وی علاوه بر این با انتقاد به علمکرد کوتاه مدت نجفی در شهرداری تهران اظهار کرد: وی در دوره وزارتش در آموزش و پرورش، وزیر خوبی بود اما صلاحیت مدیریت شهر تهران را نداشت و اصلا چرا  شورای شهر مقاومت و در واقع کار سیاسی کرد و نجفی را به عنوان شهردار قبول کرد؟ البته بار اول استعفای او را قبول نکرد در حالی که نجفی گفت وگو از قلب درد و تردد مستمر به سی سی یو می کرد.

شورای شهر قصد داشت کار سیاسی کند.

انتهای پیام


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95713

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.