تاریخ ارسال : ۲۹ اسفند ۱۳۹۶ ساعت : ۱۴:۳۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مظلومیت هفت تپه؛ عاشق نواز تنها!

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از قرارگاه رسانه ای شهید کابلی، همه ی راهیان نوری ها اسم شلمچه و فکه و اروند و طلاییه رو بارها شنیدین و رفتین …اما حتی یک بار هم اسم هفت تپه را نشنیده اید…!!!خدا رحمت کند سید شهیدان اهل قلم، آوینی را که می گفت: اگر از ما بپرسند دوکوهه کجاست؟ چه جوابی بدهیم؟

و حال ما می گوئیم: اگر از ما بپرسند هفت تپه کجاست؟ چه پاسخی داریم؟! چه بگوئیم؟!اصلاً قادر به تکلم هستیم؟!

در هفت تپه تنها سکوت و وزش ملایم باد است که به استقبالت می آید و از همان آغاز ورودت غریبانه تو را همراهی می کند…

اشتباه نیامدی؟ پوکه های زنگ زده، پمادهای خالی ضد حشرات، تکه پوتین های پاره، باطری های فرسوده بیسیم ها، جعبه های شکسته مهمات و …

سوله های پراکنده، همه و همه می گویند که تو اشتباه نیامدی این جا همان مکانی است که سراغش را گرفته بودی!

معیشت در هفت تپه با آن امکانات محدودش سخت بود و گردان ها چادرنشین بودند ولی دل ها همه خدائی بود و اشک های مناجات های بچه ها، خاک هفت تپه را مقدس کرده بود…هواپیما های عراقی حمله کرده اند. نه پناهی نه سر پناهی… .

آخر مگر نه اینکه وقتی محسن رضایی و هاشمی رفسنجانی برای سرکشی لشکرملکوتی ۲۵ کربلا با هلی کوپتر بر فراز آسمان هفت تپه آمدند، وقتی خیل عظیم نیروهای شمالی با چادرهایشان را دیده بودند، هاشمی رفسنجانی انگشت به دهان گفت: این عشایرها را از کجا آوردید؟فکرش را نمی کرد که مقر لشکر کربلا آن چادر های الهی باشد.


یا زمانی که حضرت آقا سیدعلی خامنه ای برای بازدید به هفت تپه آمده بودند با تعجب و حیرت زده گفتند: اینها مگر چپر نشین هستند که اینگونه می زیند؟ .
تمامی مقرهای لشکریان اسلام مقدس اند اما بدانید که بچه های لشکر ۲۵ کربلا مازندران در هفت تپه حکایتی داشتند غریب، غریب و غریب…!


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=92621

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.