تاریخ ارسال : ۱۵ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

معاونت در ناکامی؛ آقای وزیر نظاره گر سقوط کشتی؟!

 

سخن این گزارش خطاب به مرد اول ورزش کشورمان پیرامون نتایج بسیار ضعیف تیم ملی کشتی کشورمان در مسابقات قهرمانی کشتی جهان می باشد.

 

به گزارش شلمچه نیوز، تیم ملی بزرگسالان ما در جهان نهم و در امیدها هشتم و در کشتی فرنگی نیز سریال ناکامی تیم ها در حال تکمیل است شما هم یک نامه جهت بررسی نتایج ضعیف تیم ملی بزرگسالان در قهرمانی جهان ارسال نمودید با برخورد تند رئیس فدراسیون روبرو شدید!

 

باید توجه داشت که حرمت اعتبار و اقتدار وزارت ورزش و جوانان را به علت عدم قاطعیت در حمایت از دیدگاه خودتان زیرسوأل برده اید.

 

بحث عدم مبارزه کریمی مقابل حریف اسرائیلی یا تک مدال طلای یزدانی و گلیج در دو مسابقه، نباید کلاه نمدی برای سرپرست  و سرپوشی برای ناکامی های تیم ملی باشد.

 

کشتی کشورمان طی چند سال اخیر در مسیر سقوط قرار گرفته ؛ رکود و سقوط بر کشتی استان های کشتی خیز کاملاً مشخص و هر روز بدتر از دیروز و در برهه کنونی یأس و ناامیدی بر کشتی کشورمان حاکم شده است.

در مسابقات داخلی اکثر پیکارهای لیگ برتر بدون هیجان و سازندگی و نوعاً از پیش تعیین شده است و کشتی در کشورمان قائم به فرد مدیریت می شود چرا که شورای فنی و کمیته مربیان و داوران و انستیتو همگی کشک است.

 

این گزارش حاکیست استان های خراسان ، گیلان، تهران، کردستان، قزوین، گلستان، خوزستان کشتی ندارند و آنچه که مسابقات امیدهای جهان باید حاشیه سازی بحث تعلیق یا محرومیت کشتی کشورمان مطرح می باشد و این موضوع حاصل بی تدبیری یا حاشیه سازی سکانداران کشتی کشورمان می باشد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77768

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.