تاریخ ارسال : ۲۶ مرداد ۱۳۹۶ ساعت : ۰۰:۵۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

معاون اول رییس جمهور همچنان به دنبال قاتل بروسلی!

به نظر شما یک آدم چقدر باید عزیز در دانه ی یک دولت باشد که هم در آن دولت، مسئولیت کلان اداری داشته باشد و هم یکی از بهترین مجوزهای دولتی، یعنی …؟

به گزارش شلمچه نیوز، رضا رسولی فعال فرهنگی در پست اینستاگرامی خود نوشت:

مردم عزیز ایران! باور کنید اصلا قصد انتشار چنین پستی را نداشتم. حالا که به رای مردم، تایید شورای محترم نگهبان و تنفیذ رهبر حکیم انقلاب دکتر روحانی بر مسند ریاست جمهوری کشورمان تکیه زده اند، همه می پذیریم که ایشان رییس جمهور ماست و باید در راستای حرکت پویای نظام از او حمایت کنیم و اگر نقد ونظری هم هست از سر دل سوزی و محبت و از باب گفتگوی اخوینی بیان می کنیم.

اما گویی معاون اول ایشان آقای اسحاق جهانگیری، هنوز در حال و هوای انتخابات بسر می برد و اگر نبود سخنان شبه انتخاباتی او درجلسه ی دیروز مجلس، هرگز این پست را منتشر نمی کردم.

مردم عزیز ایران! حتما می دانید که برادر آقای معاون اول، یعنی آقای مهدی جهانگیری، در زمان دکتر احمدی نژاد در سازمان میراث فرهنگی و گردشگری مسئولیت داشته و مدیرعامل بزرگترین شرکت گردشگری ایران بوده است.

آیا می دانستید او بعد ازاین پست به عنوان معاون سرمایه گذاری این سازمان، یعنی معاون مهندس مشایی منصوب شد؟

مردم عزیز ایران! آیا یادتان هست ماجرای یکی از مراسم های میراث فرهنگی که با دف زدن، قرآن را به سالن آوردند و به دلیل زشتی این اقدام، معاون مربوطه مجبور به استعفا شد؟ آیا می دانستید این معاون مستعفی، همین آقای مهدی جهانگیری است؟

آیا می دانستید آقا مهدی به عنوان یک غول اقتصادی ایران، در زمان احمدی نژاد، مجوز بانک گردشگری را گرفت؟ به نظر شما یک آدم چقدر باید عزیز در دانه ی یک دولت باشد که هم در آن دولت، مسئولیت کلان اداری داشته باشد و هم یکی از بهترین مجوزهای دولتی، یعنی اجازه تاسیس بانک به او تعلق گیرد؟

مردم عزیز! آقای معاون اول، در تمام این چهارسال، مکرر در مکرر عملکرد دولت قبل را شماتت کرده و می کند. به نظر شما چند بار به اخوی خود نصیحت کرده که از مواهب آن دولت علیه ما علیه استفاده نکن؟ به نظر شما کمی قدرشناسی خوب نیست؟ به نظر شما کاسه ای زیر نیم کاسه نیست؟

مردم عزیز!حتما درجریان انتخابات دیدید که آقای معاون اول، خودش را به عنوان کاندیدا مطرح کرد درحالی که الکی بود و او کاندیدا نبود و از پول نفت شما، ساعت ها وقت شما را در رسانه ی ملی گرفت و بعد هم انصراف داد تا امروز که دوباره معاون اول شده است.

مردم عزیز ایران! آیا بهتر نیست آقای معاون اول به جای ادامه ی گرد وخاک های انتخاباتی، پشت میزشان بنشینند و به انجام وظایف اداری شان بپردازند؟

مردم عزیز! آیا فکر نمی کنید آقای جهانگیری،هم چنان دنبال قاتل بروسلی است؟

خب مردم عزیز! لطفا کمک کنید تا این قاتل بی رحم پیدا شود تا معاون اول ما اروم بگیرد وبه کارش برسد!

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=60792

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.