تاریخ ارسال : ۲۶ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۲۱:۳۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

معاون مهندسی و توسعه آبفاشهری مازندران معرفی شد

در مراسمی با حضور مدیرعامل، معاونان و جمعی از کارکنان، مهندس پرویز یزدان پناه به عنوان معاون مهندسی و توسعه شرکت معرفی و از زحمات سی ساله مهندس قنبری که به افتخار بازنشستگی نائل آمد، قدردانی شد.

IMG_0049

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس ذبیح الله ذاکری مدیرعامل در این مراسم، ضمن تاکید بر استفاده از توانمندیهای کارکنان، گفت: برای پیشبرد اهداف شرکت باید از توانمندیهای افراد بازنشسته بهره برد.

وی، اقدامات انجام شده در بخش آب وفاضلاب را حاصل زحمات و تلاش تمامی کارکنان دانست و تصریح کرد: با تقویت نقاط قوت و به کاری گیری افراد توانمند ، نقاط ضعف بهبود می یابد .

مدیرعامل آبفاشهری مازندران، با اشاره به پیگیری مسئولان به ویژه استاندار مازندران در برخورداری از بانک توسعه اسلامی افزود: در صورت تخصیص اعتبار مورد نظر، اجرای بسیاری از طرحهای بخش فاضلاب و آب در استان سرعت بیشتری به خود می گیرد.

مهندس ذاکری ، معاون پیشین مهندسی و توسعه را منشا خیر وبرکت برای شرکت دانست و گفت: معاون جدید نیز یکی از افراد موثر در شکل گیری شرکت آب وفاضلاب مازندران بوده است.

مهندس یزدان پناه معاون مهندسی و توسعه آبفاشهری مازندران نیز در سخنانی، گفت: با همدلی می توان به اهداف شرکت که همان خدمت گزاری به مردم و رضای خداوند است، دست یافت.

وی، با اشاره به اینکه در پروژه آبرسانی به شهر ساری و بابل از بانک جهانی استفاده نمودیم و در این راستا موفق عمل کردیم، اظهار داشت: در سال ۹۵ نیز با حمایت مسئولان استانی پیگیر دریافت وام از بانک توسعه اسلامی هستیم.

مهندس قنبری معاون پیشین مهندسی و توسعه شرکت نیز در سخنانی، مطالعه و اجرای پروژه ها را یکی از وظایف این معاونت دانست و تصریح کرد: تلاش کردیم با استفاده از فاینانسهای داخلی و خارجی توانستیم پروژه های مهمی را در حوزه آب و فاضلاب اجرا نماییم.

در پایان این مراسم از زحمات مهندس قنبری تجلیل و مهندس یزدان پناه به عنوان معاون جدید مهندسی و توسعه آبفاشهری مازندران معرفی شد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=13268

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.