تاریخ ارسال : ۱۳ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۱۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

معرفی آزاد و فرنگی‌کاران تیم امید تا پایان هفته

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، رقابت های جهانی کشتی آزاد و فرنگی رده سنی امید(زیر ۲۳ سال) در روزهای ۳۰ آبان و اول آذرماه در شهر «بیدگوشچ» کشور لهستان برگزار می شود. این در حالیست که آخرین اردوی آماده سازی آزاد و فرنگی کاران کشورمان نیز هم اکنون در خانه کشتی تهران در حال پیگیری است و اردونشینان همچنان در انتظار اعلام لیست مسافران رقابتهای جهانی هستند.

طبق اعلام کادر فنی تیم های کشتی آزاد و فرنگی امید قرار است نفرات مورد نظر برای اعزام به رقابتهای جهانی لهستان تا پایان هفته در لیست موقت کادر فنی قرار گیرند تا نفرات و ملی پوشان اصلی بعد از بررسی فنی برای اعزام به لهستان مشخص و معرفی شوند. هر چند که تاکنون اکثر نفرات اعزامی به مسابقات امیدهای جهان مشخص شدند اما کادر فنی این دو تیم تا آخرین روز اردو، وضعیت و شرایط تمامی اردونشینان را زیر نظر دارند تا در نهایت بهترین و آماده ترین کشتی گیران را راهی لهستان کنند.

علی بیات، سرپرست تیم کشتی آزاد امید در حاشیه آخرین اردوی این تیم به خبرنگار مهر گفت: خوشبختانه در طول اردوهای آماده سازی با پیشرفت خوبی از سوی بچه ها همراه بودیم که این موضوع ما را برای حضور در رقابتهای جهانی امیدوارتر کرده است. این مسابقات برای نخستین بار است که پس از سالها با نظر اتحادیه جهانی برگزار می شود و مطمئنا هر مصافی به عنوان نخستین بار برای تمامی تیمها دشوار خواهد بود. ما نیز سعی خواهیم کرد بهترین نتیجه را بگیریم و در نهایت جزو سه تیم برتر مسابقات امیدهای جهان باشیم.

مهدی شربیانی، سرپرست تیم کشتی فرنگی امید در حاشیه برپایی آخرین اردوی کشتی گیران به خبرنگار مهر گفت: طبیعتا اردوی پایانی از اهمیت فراوانی برای کادر فنی و ملی پوشان برخوردار است، چراکه باید به نحوی نتیجه تمامی تمرینات را در اردوی پایانی ببینیم و خود را از هر نظر مهیای حضور در رقابتهای جهانی کنیم. تمرینات بچه ها در این مرحله تفاوت فراوانی با اردوهای قبلی دارد و فشار تمرینات کم و تکیه بر نکات فنی و ریکاوری قبل از اعزام بیشتر  شده است.

آخرین اردوی تیم های کشتی آزاد و فرنگی امید از روز ۱۶ آبان آغاز شده و تا روز ۲۷ آبان ماه ادامه دارد.

مسابقات کشتی قهرمانی امیدهای جهان ( ز یر ۲۳ سال) امسال برای نخستین سال از سوی اتحادیه جهانی کشتی در تقویم اجرایی سال ۲۰۱۷ گنجانده شده و گفته می شود جنبه آزمایشی دارد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=73182

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.