تاریخ ارسال : ۲۲ تیر ۱۳۹۵ ساعت : ۰۱:۵۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

معرفی ۹۰۰ غارتگر پیشکش!شما همان ۹۰ نفر را معرفی کنید

رئیس اصلاح‌‌طلب کمیسیون برنامه و بودجه می‌گوید غارتگران بیت‌المال حدود ۹۰ نفر بودند و نباید به ۹۰۰ مدیر این عنوان را اطلاق کرد.
به گزارش شلمچه نیوز، تاجگردون با انتقاد از ادبیات یکی از مسئولین که ۹۰۰ مدیر کشور را دزد و غارتگر خطاب کرده بود گفت: طبق‌ گزارش‌های دیوان محاسبات ۸ نفر بالای ۴۰ میلیون تومان و ۸۰ نفر بالای ۳۰ میلیون تومان دریافت کرده‌اند لذا نباید این عبارت را برای ۹۰۰ مدیر به  کار برد. این در حالی است که داود محمدی رئیس اصلاح‌طلب کمیسیون اصل ۹۰ مجلس در گفت‌وگو با شبکه ۲ سیما تصریح کرد: دیوان محاسبات ۹۵۰ مدیر دولتی با حقوق‌های کلان را شناسایی کرده که گزارش آن را به رئیس مجلس ارائه کرد. کف حقوق این افراد ۱۵ تا ۵۰ میلیون تومان است.
صرف‌نظر از این که سخنان رئیس کمیسیون اصل ۹۰ نقض سخنان آقای تاجگردون است، باید از ایشان پرسید حتی اگر به ادعای شما ۸۸ نفر از مدیران مصداق دزدی و غارتگری بیت‌المال هستند، چرا تنها ۷-۸ نفر استعفا دادند و نه دولت حاضر است ۸۰ نفر بقیه را اخراج کند و ضمن بازپس‌گیری بیت‌المال آنها را به دست محاکمه و مجازات بسپارد و نه امثال آقای تاجگردون شهامت دارند همین افراد را معرفی و رسوا نمایند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=20478

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.