تاریخ ارسال : ۲۱ شهریور ۱۳۹۴ ساعت : ۱۸:۳۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

معضلی به نام تتلو

همه چیز ازترانه انرژی هسته ای امیر تتلو آغاز شد.

شلمچه نیوز- میلاد عباس نژاد رودی؛ مملکت در آرامش سیر می کرد  که به قول دوستی (همه چی آرومه، ما چقدر خوشبختیم) بود که ناگهان سرو صداهایی از گوشه و کنار به گوش رسید که خدایا این چه شرو شیطانیست که مملکت را در این زمانهای آرامش گرفتار خود کرد، بی گمان در این چندروز اخیر عذابی مردم را گرفتار میکند. یک نفر در میان جمعیت دستان خودر را بالابرد و گفت مگر چه شده ؟؟ ماکه خوشبختیم!

در همین ردوبدل شدن دیالوگ ، زلزله ای چند ریشتری گسلهای مردم را لرزاند و فرد معترض گفت وای خدای من بیایید و ببینید عذاب کم کم در حال فرود آمدن است.مردم خسته شدند از این دست آن دست کردن آن فرد. اوگفت مگر ندیدید ویدئو موزیک امیر تتلو که در ماهواره نشان داد؟ فرزند یکی از همان مردم با تعجب خاصی گفت :بابام میگه ماهواره بنیان خانواده رو بهم میزنه و هر چی مامان میگه بخریم میگه نه! اوهم با دستان لرزان گفت بله درسته ماهواره بنیان خراب کنه اما من در منزل یکی از اقوام دیدم که این خواننده مبتذل خوان وقیحانه برروی عرش ناو جنگی به ترانه خوانی پرداخت! چرا و به چه دلیل مسئولین ارتش اجازه داده اند؟!

مردمی هم که نه از موزیک چیزی میدانستند و نه از ترانه همپا با آن فرد گفتند درسته درسته! این شد که مسئولین محل ازروی جو زدگی همه به آه و نفرین و تهدید پرداختند.

چند نفر از مردم گوشه ای نشسته بودند و کاری به کار آنها نداشتند باهم در حال مکالمه بودند.۲۹ ساله هایی مثل من که شاید سن سرک کشیدنشان باشد، در حال گوش دادن به صحبتهای آنان بودم.یکی میگفت رفتم دو میلیون وام بگیرم برای جهاز دخترم اما در کنار سود ۴۰ درصدی ۴۰ نفر ضامن میخوان.یکی دیگه گفت نان گران شد وعده غذایی ما هم تغییر کرد و کم شد.دیگری گفت فرزندم  به مدرسه دولتی فرستادم اما هزینه ثبت نام آن برابری میکند با هزینه ثبت نام دانشگاه آزاد.یکی دیگر گفت معضلات اجتماعی و فساد در کشور چقدر زیاد شده  و از این نوع صحبتها

من هم نیشخندی  به آنها از روی تکبر زده ام و در دل خود گفتم وای برشما که نشسته اید و صحبتهای کوچه باری میکنید ،اگر معضلاتی مثل تتلوها نبودند شما درکجای این کوچه مینشستید و وقت خود را مفید هدر میدادید


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=559

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.