تاریخ ارسال : ۰۴ دی ۱۳۹۶ ساعت : ۱۸:۳۳ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

معوقات دکتری ایثارگران پرداخت می گردد/بررسی دو مرتبه درصد جانبازی

حجت الاسلام محمد علی شهیدی در عزیمت به آران و بیدگل در عنوان کرد و گو با خبرنگار مهر بیان داشت: بنیاد شهید از حدود دو پارسال اکثر از ۱۶ میلیارد تومان به ایثارگران و نهادهایی مثل بیمارستان ها و بیمه ها بدهکار هست.

معاون ریاست جمهور و ریاست بنیاد شهید و امور ایثارگران در ادامه با اشاره به جمعیت سه میلیون و ۳۰۰ هزار نفری ایثارگران کشور، اهتمام کرد: در بخش تسهیلات، پرداخت وام تا سقف ۲۰ میلیون تومان بدون بهره و در اقساط بلندمدت در صندوق شاهد و علاوه بر این پرداخت تسهیلات مخصوص در بانک عاملی که ۵۰ درصد از سهام آن مرتبط به بنیاد هست از فعالیتهایی هست که بنیاد برای رفاه حال ایثارگران و خانواده شهدا انجام می دهد.

پرداخت ۳۵ میلیون تومان خسارت به ایثارگران زمین لرزه زده کرمانشاه

وی تحت پوشش قرار دادن تمام ایثارگران کشور در بیمه اتفاقات و عمر را یادآور گردید و عنوان کرد: با توجه به این بیمه ایثارگران زمین لرزه زده در استان کرمانشاه توان دارند ۳۵ میلیون تومان بعنوان خسارت بگیرند.

گفتنی هست، چهارم دی ماه در تاریخ فرهنگی شهرستان روز حماسه و ایثار آران و بیدگل نامگذاری شده که به همین مناسبت ریاست بنیاد شهید کشور به شهرستان آران و بیدگل عزیمت کرد.

در روز حماسه و ایثار آران و بیدگل در این روز که عملیات کربلای چهار برگزار گردید آران و بیدگل ۳۸ شهید تقدیم کشور کرده هست.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=80458

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.