تاریخ ارسال : ۱۷ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۱۲:۰۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مقاومت مردم اسلام‌آبادغرب در دفاع مقدس/ولایت‌مداری شرط پیروزی

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرنگار مهر، سردار بهمن ریحانی امروز دوشنبه در یادواره شهید ریزه‌وندی که در شهرستان اسلام آباد غرب برگزار شد، با اشاره به دوران دفاع مقدس و گردان های حمزه و محرم و عملیات مرصاد، گفت: مقاومت مردم  این شهرستان و حضور مردان و زنان و پیران و جوانان و رزمندگان آن در دوران دفاع مقدس و عملیات‌هایی چون مرصاد مایه سربلندی و عزت و افتخار شد و در طول تاریخ به عنوان سربلندی برای این شهرستان به یادگار ماند.

وی با بیان اینکه، مردم این شهرستان امروز نیز با همان فرهنگ و بصیرت در اینجا جمع شده اند، افزود: برادران و خواهران گرانقدر تا زمانی که براساس تفکر و فرهنگ عاشورایی و انقلابی در برابر دشمنان محکم ایستاده اند  و از تهدید و تحریم دشمنان نه خوف  کردید و نه دل بستید و بر اساس وعده خدا بودید و عمل کردید، سربلند و پیروز خواهید بود.

فرمانده سپاه حضرت نبی‌اکرم(ص) استان کرمانشاه خطاب به مردم این شهرستان ادامه داد: شما در طول انقلاب با همه ترفندهای دشمنان سربلند ماندید و تا زمانی که بر اساس این اصول بوده و ولایتمدار باشیم  ما ملتی سربلند و پیروزهستیم.

وی خاطرنشان کرد: به فضل خدا مردم سربلند اسلام آبادغرب نشان دادند در همه صحنه های این انقلاب و تاریخ این کشور مردمی فهیم و آگاه و درصحنه بودند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=69228

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.