تاریخ ارسال : ۲۸ مهر ۱۳۹۵ ساعت : ۱۲:۰۷ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ملاقات عمومی شهردار بابل با شهروندان این شهر چه گذشت؟

ملاقات عمومی این هفته شهرداری بابل با حضور مهندس بیژنی شهردار بابل، معاونین و مدیران شهرداری و بیش از ۱۱۰ نفر از شهروندان بابلی در شهرداری مرکزی برگزار شد.
به گزارش خبرنگار شلمچه نیوز از بابل، اشتغال، کمیسیون ماده ۱۰۰، رفع آب گرفتگی کوچه ها ، تخفیف عوارض و برخورد با تخلفات از مهم ترین موارد درخواستی مراجعه کنندگان بوده است.
امروز زمانیکه شهروندان بابلی برای رفع مشکلات به شهرداری مراجعه کردند هرچند شاید برخی ها پاسخ مورد نظر خود را که بعضا با قوانین مغایرت داشت دریافت نکردند اما تکریم ارباب رجوع و پاسخگویی مطلوب شهردار بابل ،سبب آن شد تا مراجعه کنندگان با روی باز و گشاده از محضر شهردار مرخص شوند.
ملاقات عمومی امروز شهرداری حاشیه های دیگری نیز به همراه داشت.
یکی از جانبازان بابلی که دارای پرونده کلاهبرداری در دستگاه قضایی بوده است به دلیل عدم دریافت پاسخ مناسب به شهردار بابل مراجعه کرده و خواستار مساعدت مهندس بیژنی شد.
علی نژاد افزود: مشکل من از زمانی آغاز شد که ۲۵۰ میلیون تومان دارایی خویش را برای ساخت و ساز در اختیار دوستم قرار دادم اما وی در حق من خیانت کرد و با دارایی بنده متواری شد.
وی بیان داشت: مدت سه سال است که پیگیر این پرونده از سوی دستگاه قضایی هستم اما تاکنون پاسخ مناسبی دریافت نکردم.
علی نژاد که به شدت می گریست از سردار بیژنی خواستار کمک برای رفع این مشکل شد.
شهردار بابل نیز با اشاره به اینکه پیگیری این موضوع در حوزه شهرداری نیست ، گفت: شخصا اگر کاری در توانم باشد برای رفع مشکل شما انجام می دهم اما از حوزه اداری این کار امکان پذیر نیست.
علی نژاد که از ابراز همدردی شهردار بابل خرسند شده بود، به مهندس بیژنی گفت: از اینکه به درد دل های من گوش فرا دادید از شما ممنونم چون تاکنون به هرکجا مراجعه کردم مرا از نزد خود طردکردند.
علی نژاد با خوشحالی از شهردار بابل خداحافظی کرد اما بعد از خروج از دفتر شهردار به دلیل فشارهای روحی ناشی از بیان مشکلات و اتفاقاتی که بر وی گذشته است بیهوش و بر روی زمین افتاد که با کمک پرسنل به هوش آمد.
یکی دیگر از مراجعه کنندگان که به دلیل انجام کارهای خلاف و حفاری غیر مجاز برای ورود فاضلاب خانگی به جوی آب سطحی محله ، وسایل وی ضبط شده بود با حضور در شهرداری شروع به سروصدا کرد که با اطلاع شهرداری و حضور به موقع پلیس ۱۱۰ این فرد به کلانتری منتقل شد.
یکی دیگر از شهروندان که با حالت عصبانی به دلیل آب گرفتگی کمانگرکلا به شهرداری مراجعه کرده بوده به شهردار گفت: دو سال گذشته شهرداری بابل با هزینه ۱۰۰ میلیون تومانی نسبت به احداث کانال برای رفع مشکل اقدام کرده است.
عیسی نژاد افزود: در همان زمان با حضور در نزد شهردار وقت احداث این کانال را غیر اصولی دانستیم اما به نظرات ما توجهی نشد.
وی با اشاره به اینکه به هنگام بارش باران فاضلاب در منازل مردم سرازیر می شود خواستار مساعدت و کمک شهردار بابل شد.
شهردار بابل نیز افزود: طی بازدیدی که بعد از ملاقات عمومی از منطقه ملاکلا خواهم داشت نسبت به رفع مشکل دستورات مقتضی را صادر خواهم کرد.
دیگر شهروند بابلی که به دلیل تجاوز به شارع عمومی در فرهنگ شهر در ملاقات عمومی حاضرشده بود خواستار مساعدت شهردار جهت پرداخت جریمه شد.
شهردار بابل با اشاره به اینکه تصرف در شارع عمومی پذیرفتنی نیست ، گفت: شهرداری بابل قصد ندارد نسبت به فروش شارع عمومی اقدام کند و با کسانیکه به شارع عمومی تجاوز کنند با آنها برخورد می شود.
ملاقات عمومی شهردار بابل از ساعت ۸ صبح امروز آغاز و تا ساعت ۱۵ با حضور ۱۱۰ مراجعه کننده به مدت حدود هشت ساعت ادامه داشت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=27427

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.