تاریخ ارسال : ۰۷ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۱۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ملاقلی پور: سال کنونی تماشاگر حضور مافیای داوری خواهیم بود؟!

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از مشرق، علی ملاقلی پور فرزند رسول ملاقلی پور کارگردان فقید سینمای ایران و کارگردان «قندون جهیزیه»  در صفحه اش در شبکه اجتماعی درج کرد:

سلام رسول جان
البته صدر عاملی عزیز تو که در صدر عاملین داوری ها هستی به تو تبریک میگم که مادام العمر داوری.
آقای صدر عاملی سلام منحصرا چند خط از حرفهایت را به تو یادآوری می کنم
سال هزار و سیصد و نودو سه جزء هیات انتخاب جشنواره فیلم فجر بودی و با حضور در برنامه هفت در پخش زنده مقابل آقای گبرلو جلسه ای و در پاسخ چند سؤال به دشواری افتادی نظیر این سؤال که به چه سبب چند فیلم با آنکه هنوز فیلمبرداری اش تمام نشده جزء فیلمهای انتخاب گردیده است شما چه چیزی را دیدید؟ نظیر اینکه به چه سبب فیلم آقای صمدی و … را که آماده بود بیرون گذاشتید ؟
چون یک سال بعد داور جشنواره فیلم شهر گردیدی . سریعا داور جشنواره فیلم کوتاه حسنات گردیدی . سال پیش هم عضو هیات انتخاب فیلم ایرانی به اکادمی اسکار بودی . و الان هم چندین باره داور جشنواره فیلم فجر گردیدی.
هم آن فیلم ات در پخش زنده برنامه هفت موجود است هم سوابق رد پایت در داوری هایت . اما دبیر جشنواره که اتفاقا مدیر نظارت دستگاه فرهنگ و ارشاد است و کلیه فیلمسازانی که در جشنواره فیلم فجر هزارو سیصد و نود و شش فیلمشان پذیرفته گردیده باید دلواپس وضعیت باشند چون یکی از داورها یا توان محافظت صداقت کلام خودش را هم ندارد یا دچار آلزایمر است پس یا جشنواره دست به تغییر فرد ذکر شده می زند یا با همه سینماگرها و تماشاگران تماشاگر حضور مافیای داوری می باشیم.

پی درج کرد : مدتی قبل با روزنامه جام جم گفت و گو کردم و اظهار کردم سینما دستخوش بعضی اشخاص شده که مادام العمر داورند و تو ای رسول عزیز صدر عاملی یکی از آنان هستی .
در روزهایی این تصویر را گرفتم که در به در دنبال مجوز فیلم سینمایی زنگبار بودم .
تا زنده ام بر علیه تمام رانتهای سینما می جنگم . مافیای اکران و تولید هم منتظر هستم باشند .


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=84903

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.