تاریخ ارسال : ۲۴ فروردین ۱۳۹۷ ساعت : ۰۸:۴۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ملت های دنیا را نسبت به نا عدالتی استکبار آگاه کنیم

محمد کاظمی در اظهار کرد وگو با ایسنا، در مورد ایران هراسی هایی که آمریکا با هدف فروش اسلحه و تثبیت جایگاه خود در منطقه ایجاد می کند، اظهار کرد: ما با عملکردمان به ویژه در مبحث گفتگوها اتمی تعهد مان را به تعهدها نمایش دادیم. این ایران هراسی کار بی بنیادی هست که ملت ها آن را نپذیرفته اند. آمریکا و ترامپ برای ترساندن مردم مسائلی را مطرح می نمایند. پس از مسائل اتمی کارهای ترامپ، خروج احتمالی وی از این توافق و این مبحث که گفته توافق را قبول ندارد، نشان می دهد دنیا باید از آمریکا هراس داشته باشد. از  آمریکایی که به هیچ قانونی پایبند نیست و به قانون جنگل معتقد هست، باید هراس داشت.

این عضو هیات رییسه کمیسیون حقوقی و قضایی مجلس اظهار کرد: ما کشور مظلومی هستیم. امکان دارد افرادی که قصد ایجاد ایران هراسی دارند مبحث فلسطین و اسرائیل را مستمسک قرار دهند.

نماینده مردم ملایر در مجلس در مورد این مبحث که آیا ایران توان دارد در مجامع بین المللی در مورد ایران هراسی از سوی آمریکا طرح دعوا کند یا خیر؟ اظهار کرد: خیر، نمی شود. این مسئله های سیاسی هست و جنبه حقوقی و قانونی ندارد که بتوانیم در مجامع بین المللی طرح دعوا کنیم. ما باید تا آن جا که امکان دارد با دنیا صحبت کنیم و ملت ها را آگاه تر کنیم و نا عدالتی استکبار را زیادتر در دنیا مطرح نماییم.

انتهای پیام


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=95694

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.