تاریخ ارسال : ۲۹ فروردین ۱۳۹۵ ساعت : ۱۸:۳۹ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

منشاء دود غلیظ در آسمان تهران

حوالی ساعت ۱۶ امروز یکشنبه افراد حاضر در نقاط مرکزی پایتخت دود غلیطی را در آسمان مشاهده کردند که به گفته سخنگوی سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران علت آن وقوع حریق در سقف یونولیتی یک ساختمان در حال ساخت بوده است.

به گزارش شلمچه نیوز، سید جلال ملکی در این‌باره گفت: حوالی ساعت ۱۶ امروز یک مورد حادثه حریق انبار به سامانه ۱۲۵ اطلاع داده شد که بلافاصله با توجه به گزارش اعلامی، ستاد فرماندهی آتش نشانان چهار ایستگاه را به محل حادثه واقع در خیابان ملت اعزام کرد؛ اما پس از حضور نخستین ایستگاه آتش‌نشانی در محل مشاهده شد که حریق در یک ساختمان در حال ساخت رخ داده و گزارش اولیه اشتباه بوده‌ است.

وی با بیان اینکه حریق در قسمت سقف یونولیتی این ساختمان رخ داده بود، گفت: عوامل ایستگاه‌های دیگر به ایستگاه بازگشت داده شدند و یک گروه از آتش‌نشانان اقدام به اطفای حریق کردند.

سخنگوی سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری تهران با بیان اینکه این حادثه مورد مصدوم و فوتی نداشت، اظهارکرد: با توجه به جنسی که یونولیت دارد، آتش‌ گرفتن آن دود زیادی ایجاد می‌کند و همین موضوع سبب حساسیت شهروندان نسبت به این حادثه شده بود که البته با حضور همکاران من در آتش نشانی شعله‌های آتش بلافاصله مهار و اطفا شد و در حال حاضر عملیات آتش نشانان به پایان رسیده است.

ایسنا

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=15040

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.