تاریخ ارسال : ۱۱ شهریور ۱۳۹۵ ساعت : ۱۱:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

منفورترین نامزدها در تاریخ انتخابات آمریکا را بشناسید!

کلینتون

نظرسنجی جدیدی که به تازگی در آمریکا منتشر شد نشان می‌دهد که محبوبیت هیلاری کلینتون به طور بی سابقه‌ای کاهش یافته است؛ و این بدان معناست که شهروندان آمریکایی از وی هم به اندازه «دونالد ترامپ» بیزارند.

 

به گزارش شلمچه نیوز، طبق نظرسنجیهای “واشنگتن پست” و “ای بی سی نیوز” هیلاری کلینتون، نامزد دموکراتها ۵۹ درصد از آرای مخالفان را از آن خود کرده است در حالی رقیب جمهوریخواه وی، دونالد ترامب، ۶۰ درصد از این آرا را به دست آورده است، با این حال کلینتون در مجموع نظرسنجی های مربوط به انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که قرار است در نوامبر ۲۰۱۶ (آبان امسال) برگزار شود، همچنان پیشرو است.

کلینتون و ترامب منفورترین نامزد های انتخابات در میان مردم در تاریخ انتخابات ریاست جمهوری امریکا هستند. قبل از این دو، جرج دبلیو بوش در انتخابات ۱۹۹۲ ریاست جمهوری امریکا طبق نظر ۵۳ درصد از پرسش شوندگان، منفورترین نامزد در تاریخ انتخابات ریاست جمهوری امریکا بود.

محبوبیت کلینتون برای مدت کوتاهی افزایش یافته و به ۴۸ درصد رسیده بود، اما افشای ایمیلهای وی در زمان تصدی وزارت خارجه امریکا و نیز افشای روابط وی با “مؤسسه کلینتون” که ترامب آن را پیوسته به فساد متهم می کند، تأثیر معکوسی بر روند افزایش محبوبیت وی داشت.

البته طبق میانگین نظرسنجی هایی که مؤسسه “ریل کلیر پولتیکس” تهیه کرده است، ۶۸ روز مانده به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری امریکا، هیلاری کلینتون با برخورداری از محبوبیت ۴۲ درصدی و با ۵ درصد بیشتر از رقیب جمهوریخواهش، همچنان پیشتاز است.
العالم


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=24066

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.