تاریخ ارسال : ۱۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۲۱:۴۲ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مهدی طارمی برای خانم بازیگر سرشناس BMW خرید+جزئیات

فوتبالیست سرشناس خانواده اش را به خانه بانوی هنرپیشه فرستاده و در مراسم خواستگاری رسمی جواب مثبت هم گرفته است اما پیش از این اتفاق این ستاره فوتبال برای همسر آینده‌اش یک BMW نیز خریده است.

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از آنا، مهدی طارمی ستاره محروم این روزهای فوتبال ایران که حواشی زیادی در یکی دو سال اخیر در مستطیل سبز داشت، حواشی‌اش را به خارج از مستطیل سبز هم تسری داد.

در هفته‌های گذشته اخباری در فضای مجازی مبنی بر ازدواج طارمی با یکی از بازیگران سرشناس سینما و تلویزیون در رسانه‌ها منتشر شد که این خبر از سوی بازیگر زن معروف تکذیب نشد.

گفته‌ می‌شود در روزهای اخیر این دو چهره معروف ورزشی و هنری برای ازدواج به توافق رسیده‌اند و طارمی هم یک دستگاه خودروی (BMW) برای این بازیگر معروف خریده است.

به گزارش شلمچه نیوز، مهدی طارمی متولد ۱۳۷۱ و سحر قریشی در سال ۱۳۶۶ به دنیا آمد و بنابراین سحر قریشی حدود ۵ سال از طارمی بزرگتر است.

پیش از این سپهر قریشی برادر سحر قریشی به شایعه ازدواج خواهرش با مهدی طارمی در رسانه ها واکنش نشان داد و استوری تند صفحه اینستاگرامی منتسب به برادر سحر قریشی تعجب همگان را به دنبال داشت چون نوشته بود: «ما به اجر و هدفمون رسیدیم. اگر می‌خواهید جعل قرارداد و دزدی از بیت‌المال رو بایکوت رسانه‌ای کنید به جای شایعه ساختن برای خانواده ما راه دیگه رو انتخاب کنید. ما راضی نیستیم گربه‌های کوچه‌مون هم با سارقان بیت‌المال نشست و برخاست کنند!» این مطلب نشان دهنده مخالفت حداقل یک عضو خانواده قریشی با این ازدواج احتمالی است. در همین راستا شنیدیم خانواده مهدی طارمی هم مخالف ازدواج پسرشان با چهره‌های سرشناس هستند و ترجیح می‌دهند مهدی با یک خانم خانه‌دار ازدواج کند!

هرچند سحر قریشی در واکنش با ازدواج خود با مهدی طارمی گفته بود نه تأیید می کنم و نه تکذیب اما به هر حال این شایعات جدی شده است و احتمال ازدواج این دو در رسانه های امروز قوت گرفت.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=77573

برچسب ها:
, , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.