تاریخ ارسال : ۰۶ دی ۱۳۹۴ ساعت : ۰۱:۲۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مهمانی شام ۶۰۰ نفره برای نامزد هم این وری و هم آن وری!

نماینده یکی از شهرهای غربی کشور هفته گذشته ضیافت ۶۰۰ نفره برای نامزدی مجدد در انتخابات مجلس ترتیب داد.
به گزارش شلمچه نیوز، پیش از این اخباری منتشر شده بود که آقای «ن» به جای شهر خود از تهران نامزد می‌شود. وی که طی ماه‌های اخیر میان اعتدال‌گراها، اصلاح‌طلبان و اصولگرایان بازی کرده، مهمانی شام ۶۰۰ نفره در شهر خود ترتیب داده و گفته است «اگر مردم شهر قاطعانه از من حمایت و پشتیبانی کنند، برمی‌گردم و از همین جا نامزد می‌شوم».
وی از حضار خواست با نفوذی که بین طایفه و فامیل و اطرافیان خود دارند، تلاش‌ها و خدمات این نماینده را بیان کنند.  «ن» همچنین خواستار این شده که حامیان وی پاشنه کشیده و قاطع حمایت کنند تا او بتواند باز هم خدمتگزار مردم باشد.
در این مهمانی شام از هر روستا عده‌ای خاص که بیشتر آنها بزرگان و ریش سفیدان و معتمدان بودند دعوت شده بودند و از سطح شهر نیز تعداد زیادی از فرهنگیان و کارکنان آموزش و پرورش و مدیران و کارمندان به ویژه مدیرانی که با پیگیری‌های وی منصوب شده‌اند حضور داشتند.
در عین حال عده‌های از حضار خواستار برخی تغییرات در سطح مدیران شهر شدند.
اصلاح تاکتیکهای تبلیغاتی و ساز و کارهای جلب و مشارکت مردم و کسب آرای بیشتر از دیگر مواردی بود که در این مهمانی به آن پرداخته شد.
این ضیافت ۶۰۰ نفره در منزل مسکونی یکی از سرمایه‌داران شهر برپا شد.
چند روز پس از این مهمانی، ارزیابی‌های بعدی موجب شده که نماینده مذکور میل به تغییر حوزه انتخابی خود و نامزدی از حوزه تهران کند.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=8030

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.