تاریخ ارسال : ۰۵ بهمن ۱۳۹۶ ساعت : ۰۹:۴۴ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مهمترین مشکل سرمایه گذاران ساوه کم بودن برق هست

به گزارش شلمچه نیوز به نقل از خبرگزاری تسنیم از اراک،

وی اضافه کرد: در منطقه ساوه و زرندیه تا ۲۰۰ متری آب وجود ندارد و در حالتی که این روند تداوم داشته باشد در آینده نزدیک ساوه به سرزمینی خشک مبدل می‌شود.

نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی تصریح نمود: طبق اعلام نظر زیادی از کارشناسان جنگ‌های آینده کشور بر سر تامین مراجع آبی هست که صنعت را برقی و مراجع آبی را از بین بردیم و تولید هر ساله ۷۰ هزار مگابایت برق در کشور یک اتفاق بی‌نظیر هست که بنابراین باید معضل کم بودن آب را با این حجم تولید رفع کنیم.

منصوری گفته بود: سرمایه‌های قابل ملاحظه ای در بخش صنعت و کشاورزی در ساوه مستقر شده و حالا برای تامین آب این مشکلات جدی وجود دارد.

نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی عنوان نمود: در زرندیه و ساوه ۲ نیروگاه وجود دارد اما از وجود پست‌های برق بی بهره هست و سرمایه گذاران برای حضور در این منطقه های نیازمند زیرساخت‌های خدماتی من جمله برق می باشند.

وی اضافه کرد: مهم‌ترین مشکل سرمایه‌گذاران ساوه کم بودن برق هست و این یک مصیبت هست زیرا الان صنعت های با ۳۰ درصد حجم کار می‌کنند و این مشکل نمایان نمی‌شود اما اگر صنعت های باهم کار کنند مشکل کم بودن برق زیادتر مشخص می‌شود.

نماینده مردم شهرستان های ساوه و زرندیه در مجلس شورای اسلامی تصریح نمود: عدم وجود  تصفیه‌خانه فاضلاب در ساوه علت هدر رفتن ۷۰ درصد آب می‌شود این درحالی هست که در ساوه یک هزار و ۲۰۰ لیتر بر ثانیه آب استفاده می‌شود.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=84594

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.