تاریخ ارسال : ۲۲ خرداد ۱۳۹۵ ساعت : ۲۳:۴۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

ضرغامی در گردهمایی “یاران ولایت”: به انتخابات ریاست جمهوری ۹۶ فکر نکردم

گردهمایی یاران ولایت با حضور چهره های سیاسی عصر شنبه ۲۲ خرداد در تهران برگزار شد.

به گزارش شلمچه نیوز، پنجمین گردهمایی یاران ولایت با فراخوانی مهندس مسعود زریبافان و با حضور پر شور جمع زیادی از چهره های سرشناس دولت نهم و دهم در تهران با سخنرانی عزت الله ضرغامی در حسینیه اول مطلوم میدان بهارستان آغاز شد.

 

ضرغامی در این گردهمایی گفت: آنهایی که در دنیا تقوی الهی را پیشه کنند در روز قیامت به صورت دسته جمعی به بهشت سوق پیدا می کنند.

وی با اشاره به عصر حاضر که علم مدیریت گروهی است، افزود: امروز در علم مدیریت گروهی، دیجیتالی و کوتاه کوتاه است که اگر جوان حواسش به جای دیگری باشد باید برای آنها روشن تر و سریعتر و کلاسیک تر صحبت کرد.

PIC_0433

رییس سابق رسانه ملی ادامه داد: علم سینورژی می گوید ۲ به اضافه ۲ چهار نمی شود هم می تواند بیشتر شود و هم می تواند کمتر شود و حتی کمتر از منفی باشد. یعنی چند نفر جمع می شوند نتیجه کارگروهی خیلی بیشتر از تک تک افراد است.

ضرغامی با بیان اینکه اکنون در جایگاه کارشناس و مسئولیت شورای عالی فضای مجازی را بر عهده دارد، گفت: کسانی که کار تشکیلاتی می کنند چنان مهندسی پیش می برند که گویی چندهزار نفر پشت این تشکیلات مشغول هی باشند.

وی با اشاره به خاطراتی از قبل از مسئولیت در رسانه ملی ادامه داد: تیم منافقینی که دستگیر شده بودند اعتراف کردند کارشناسان ما روی آیت الله منتظری کار کردند و بیست نفر بودیم چندتا نامه دادیم و اعتراض می کردیم به کسانی که در زندان بودند و از اعضای سازمان منافقین دفاع می کردیم البه با اسم های مختلف و از شهرهای مختلف که در زندان به آنها ظلم می شود. آیت الله منظری این عالمی که این همه سوابق مبارزاتی داشت، سابقه زندان و سابقه سیاسی و مرجعیت تقلید از نظر علمی و فقاهت، کسی که برای ولایت فقیه چندین کتاب نوشته و یار امام بود قائم مقام رهبری می شود اما این چند نفر با کار تشکیلاتی کاری می کنند تا منتظری جلوی امام می ایستد.

PIC_0435

عزت الله ضرغامی در باره فتنه ۸۸ را هم کار تشکیلاتی نامید و گفت: ما بعد از فتنه ۸۸ مواجهه شدیم با پدیده ای بنام شهروند خبرنگار که به قولشان می خواهیم صدای مردم را به همه برسانیم و فقط در چند خیابان تهران نه همه تهران و در شهرستان ها و استان ها و بقیه خیابان های تهران خبری نبود و آنها توانستند ۸ ماه با ابزارهای خودشان چیزی بسازند که کشور را به زحمت انداختند.

ضرغامی با بیان اینکه امروز هر شهروند یک رسانه شد و به راحتی عکس، خبر، فیلم را انتشار می دهند و فضای مجازی را رقم می زنند، گفت: فضای سایبری پیام رسان همراه مانند تلگرام، سرویس مجازی خیلی از خانواده عضو هستند هر کسی برای خود رسانه ایجاد کرد. انتخابات گذشته تخلفات زیادی روی داده و کانال شخصی راه اندازی کردند و تا آخرین لحظه شایعات را در جامعه پخش می کردند و این گروه ها را یک نفر بود اما تأثیرات بیشتری داشت.

ضرغامی ضمن سفارش به وحدت و اعتقاد به قرآن گفت: همه باید با هم باشیم و این با هم بودن یک برکت است و کسانی که انفاق در راه خدا می کنند مثل اینکه دانه ای در زمین می کارند و شما که یاران ولایت هستید و ولایت فقیه یعنی آیت الله خامنه ای.

PIC_0436

اما عده ای هستند دم از ولایت می زنند اما دستشان در دست انگلیس است و همانایی که روزی یقه درانی می کردند.

مهندس ضرغامی در پایان صحبت هایش به سوال خبرنگار شلمچه نیوز که آیا قصد کاندیداتوری ریاست جمهوری ۹۶ را دارید؟ گفت: از سال ۸۵ اعلام کردم هرگز فکر کاندیدای ریاست جمهوری نیستم و الان هم به این موضوع فکر نمی کنم.

 

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=18595

برچسب ها:
, , , ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.