تاریخ ارسال : ۳۰ آبان ۱۳۹۶ ساعت : ۱۹:۴۶ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مهندس عشوری عضو شورای شهر ساری: چرا بجای پاسخ درست،شهرداری توپ را در زمین شورای قبل می اندازد؟!

هشتمین جلسه شورای شهر ساری در حالی برگزاری شد که مهندس اسفندیار عشوری با بیان اینکه کسب ۸ رای از آرای شورا به شهردار نباید باعث دلگرمی و بی احترامی شهردار به شورای شهر شود، اظهار داشت: بر اساس قانون چنانچه اعضای شورا سوالی از شهردار داشته باشند و پاسخ مناسب را دریافت نکنند رئیس شورا باید در قالب سوال، مراتب را به شهردار ابلاغ کرده و شهردار ظرف ۱۰ روز در جلسه علنی حضور یافته و پاسخ دهد.

به گزارش شلمچه نیوز، وی با اشاره به اینکه شهردار ساری با دلگرمی به هشت رای، از اجرای قانون خودداری می کند، افزود: سوالات پرسیده شده از شهرداری بسیار واضح و روشن بود ولی با پاسخ های غیر منطقی مواجه شدیم.

 

عشوری با طرح این پرسش که چرا بجای پاسخ درست،شهرداری توپ را در زمین شورای قبل می اندازد، یادآورشد: جلسات متعددی برای پاسخ دهی به سوالات برقرار گردید ولی پاسخ درستی دریافت نکردیم؟از چه چیزی ابا دارند؟نگران چه هستند که اسناد حسابرسی را ارائه نمی کنند؟

این عضو شورای شهر ساری بی توجهی به حق و حقوق کارکنان شرکتی را مورد تأمل خواند و گفت: برخی از پیمانکاران براحتی با قراردادهای فوری موفق به دریافت مبالغ کلان میشوند.

 

عشوری مخالفت شدید خود با با تهاتر سوری و جعلی را اعلام و اذعان داشت: باید این فرآیند به صورت قانونی و بر اساس ظوابط صورت بگیرد.

 

رئیس کمیسیون عمران شورای شهر ساری خاطر نشان کرد: ۹۰ درصد از پروژه های شهرداری بصورت اضطراری واگذار شده است در صورتیکه سهم حوادث طبیعی و اضطراری در واگذاری یا اقدامات شهرداری یک درصد است.

 

وی در پایان تأملاً خاطر نشان کرد: رییس شورا نباید وکیل مدافع شهرداری باشد مخاطب سوال های من شهرداری است و شهرداری موظف به پاسخگویی است.

گزارش از م . اله وردی


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=75558

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.