تاریخ ارسال : ۰۳ آذر ۱۳۹۶ ساعت : ۲۰:۲۵ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

افتخاری دیگر برای بابل

به گزارش شلمچه نیوز، به دنبال انتخاب مهندس سید مقیم مقیمی یکی از جوانترین و باتجربه ترین اعضای نظام شورایی کشورمان و شهرستان بابل به عنوان نماینده مازندران در شورای عالی کشور، مهندس خداداد سرپرست شهرداری بابل در پیامی این موفقیت ارزشمند را به مهندس مقیمی تبریگ گفت.

 

در متن ارسالی به این رسانه آمده است:

 

برادر گرانقدر ، جناب مهندس مقیمی، بی شک انتخاب شایسته ی شما به عنوان نماینده استان مازندران در شورای عالی کشور برگ زرینی از افتخارات شهرستان بزرگ بابل خواهد بود.

 

امیدوارم مردم فهیم شهر همیشه بهارنارنج قدر نخبگانی چون شما را که طبق آمار دبیرخانه شورای عالی استان های کشور به عنوان تنها شخص شورایی که از شروع فعالیت، تمام جایگاه های شورایی (روستا، بخش، شهر، شهرستان، استان و هیات رئیسه کشور) را بدست آورده و تجربه کرده، بدانند و دعای خیر خویش را پشتوانه ی تلاش های بی وقفه ی شما عزیزان گردانند؛ توفیق روزافزون و تعالی در همه ی سطوح کاری را برایتان آرزومندم.

 

در تصدیق موفقیت های مهندس مقیمی در نظام شورایی باید خاطر نشان کرد وی تنها نماینده در کشورمان است که در طول عمر این نهاد مردمی توانست مدارج ترقی را با عضویت در شوراهای روستا،بخش،شهر،شهرستان،استان،عالی استانهای کشور طی کند و عضویت این مدیر مدبّر و اخلاق مدار در هیئت رئیسه شورای عالی نشان توانمندی بالای وی در بالاترین سطح مسئولیت اجتماعی دارد.

 

این گزارش حاکیست، آغاز فعالیت مهندس مقیمی از دوره سوم و از روستای درزیکلا بابل ( زادگاه جهان پهلوان امامعلی حبیبی ) بوده و در پنجمین دوره انتخابات شورای شهر بابل با ۲۱۰۰۰رای و اختلاف۵۰۰۰رای با منتخب دوم ، بالاترین رأی را در این شهر به دست آورد و در انتخابات شورای شهرستان با ۱۴رای کامل و قاطع وارد شورا استان و در شورای اسلامی مازندران نیز با۱۳رای به عنوان منتخب اول استان وارد شورای عالی استانهای کشور کشور گردید.

شایان ذکر است این عضو موفق نظام شورایی در دوره چهارم  نماینده استان در شورای عالی کشور بوده و حضور وی به همراه سید علی آقامیری در شورای عالی کشور می تواند نوید بخش روزهای درخشان تری برای نظام شورایی در مازندران و تحقق خواسته های برحق مردم این دیار باشد.


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=76048

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.