تاریخ ارسال : ۰۵ مهر ۱۳۹۶ ساعت : ۲۲:۲۰ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

موفقیت شرکتهای آب و برق مازندران در جشنواره استانی شهید رجایی نشانه تلاش شبانه روز کارکنان این صنعت است

رئیس شورای هماهنگی مدیران وزارت نیرو در مازندران، با اشاره به موفقیت شرکتهای آب و برق در جشنواره استانی شهید رجایی، گفت: این موفقیت نشانه تلاش شبانه روز کارکنان این صنعت است.

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس ذاکری در هفتادونهمین جلسه شورای هماهنگی مدیران صنعت آب وبرق استان که به میزبانی موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب  وبرق استان برگزار شد، با اشاره به افتتاح ده ها طرح آبرسانی و برق در هفته دولت افزود: این طرحها در راستای افزایش ظرفیت خدمات رسانی به مشترکین  به  بهره برداری رسید.

وی، در پایان سخنانش درگذشت مهندس محمودی معاون فقید شرکت توزیع برق مازندران را تسلیت گفت.

دکتر خان محمودی مدیر موسسه آموزش عالی علمی کاربردی صنعت آب و برق استان نیز در این نشست به تشریح برگزاری دوره های آموزشی برای همکاران صنعت در استانهای شمالی پرداخت و از حمایت مدیران در برگزاری آن قدردانی کرد.

حجت الاسلام بابایی مسوول امور فرهنگی و دینی و ساداتی رئیس کانون بازنشستگان صنعت آب و برق مازندران  نیز در سخنانی به بیان اقدامات انجام شده در حوزه کاری خود پرداختند.

گفتنی است در پایان این جلسه، مقرر شد  موانع و مشکلات  شرکتهای آب وبرق استان پس از اولویت بندی، برای پیگیریهای لازم طی نشستی با نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی مطرح شود.

 


لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=67284

برچسب ها:
, ,

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.