تاریخ ارسال : ۱۳ اسفند ۱۳۹۴ ساعت : ۱۲:۵۸ 0 نظر چاپ این صفحه چاپ این صفحه

مولتی میلیاردرهای جهان را بشناسید + تصاویر

مجله فوربس هر ساله فهرستی از ثروتمندترین های سراسر جهان را منتشر می کند.


مجله فوربز فهرست ثروتمند ترین افراد جهان را منتشر کرد. در این فهرست اسامی ۱۸۱۰ میلیاردر آورده شده که در مقایسه با سال گذشته  تعداد آنها ۱۶ نفر کمتر است. جمع کل دارایی این افراد ۶٫۴۸ تریلیون دلار برآورد شده است. بر اساس این فهرست، ۵۴۰ میلیاردر در آمریکا وجود دارد. “بیل گیتس،” مدیر اسبق و مؤسس شرکت مایکروسافت برای سومین سال متوالی رتبه نخست فهرست را از آن خود کرد. ثروت وی ۷۵ میلیارد دلار برآورد شده است که در مقایسه با سال گذشته ۴٫۲ میلیارد دلار کمتر است.

بیل گیتس
مولتی میلیاردرها 1

“آمانسیو اورتگا،” مؤسس شرکت ایندیتکس و مالک فروشگاه های زارا با   ۶۷ میلیارد دلار ثروت دومین فرد ثروتمند جهان و ثروتمندترین فرد در اسپانیا معرفی شده است.

آمانسیو اورتگا
مولتی میلیاردرها 2

 

“وارن بافت،” مدیر عامل و رئیس هیئت مدیره شرکت “برکشایر هاتاوی” با ثروت ۶۰ میلیارد دلار در رتبه سوم جدول قرار دارد. “کارلوس اسلیم،” مالک شرکت های “آمریکا موویل” و “تلمکس” با ۵۰ میلیارد ثروت در رتبه چهارم قرار گرفت.

وارن بافت
مولتی میلیاردرها 3

 

کارلوس اسلیم
مولتی میلیاردرها 4

 

“جف بزوس،” مدیر عامل و مؤسس آمازون و “مارک زاکربرگ،” مؤسس شبکه اجتماعی فیسبوک برای نخستین بار در فهرست ۱۰ میلیاردر برتر جهان قرار گرفتند. جف بزوس با ۴۵٫۲ میلیارد دلار ثروت در رتبه پنجم جدول قرار گرفت. زاکربرگ با کسب رتبه ۶ جدول، در سال جاری حدود ۱۱ میلیارد دلار دارایی کسب کرده است. وی در میان دیگر میلیاردرها، بهترین سال را سپری کرده است. از میان ۱۰ ثروتمند برتر جهان، زاکربرگ با ۳۱ سال، جوانترین فرد محسوب می شود.
جف بزوس
مولتی میلیاردرها 5

 

مارک زاکربرگ
مولتی میلیاردرها 6

 

“دونالد ترامپ،” نامزد جمهوریخواه پیشتاز در انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا با دارایی ۴٫۵ میلیارد دلار نیز در این فهرست قرار دارد. وی در سال جاری رتبه صد و سیزدهم را در میان میلیاردرهای آمریکا از آن خود کرد؛ اما در سال گذشته در رتبه چهارصد و پنجم قرار داشت.

دونالد ترامپ
مولتی میلیاردرها 7
الکساندرا اندرسون ۱۹ ساله پس از به ارث بردن ۱٫۲ میلیارد ثروت از پدر خود، در فهرست جوانترین میلیاردرهای این فهرست قرار گرفت.
در فهرست ثروتمندهای فوربز، ۱۹۰ زن وجود دارد که در مقایسه با سال گذشته تعداد آنها ۷ نفر کمتر است. آمریکا با ۶۵ زن ثروتمند، بیشترین زنهای میلیاردر را در فهرست خود جای داده است.

لینک کوتاه مطلب : http://www.shalamchenews.com/?p=12504

دیدگاه شما

معادله ی امنیتی * Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.